На Рівненщині були проведені обласні конкурси “Кролик”, “День зустрічі птахів”, “Годівничка” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Рівненщині були проведені обласні конкурси "Кролик", "День зустрічі птахів", "Годівничка"

У КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі  Всеукраїнських конкурсів «Годівничка», «День зустрічі птахів», «Кролик».

Всеукраїнський конкурс «Годівничка» проходив в закладах загальної середньої та позашкільної освіти області з метою виховання в учнів ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони.

На конкурс представлено 50 робіт, які підготували учні та вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рівненського, Сарненського, Дубенського та Вараського районів. У конкурсі взяли участь 50 учнів із 17 закладів загальної середньої та позашкільної освіти 12 територіальних громад області.

Школярі Рівненщини стали активними учасниками  Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів», метою якої є актуалізація уваги учнівської молоді  до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

На конкурс представлено 30 робіт, які підготували учні та вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рівненського, Сарненського, Дубенського та Вараського районів. У конкурсі взяли участь 50 учнів із 7 закладів загальної середньої та позашкільної освіти 7 територіальних громад області.

Проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кролик» сприяє підвищенню ефективності діяльності закладів освіти в галузі тваринництва, професійно-орієнтаційної роботи серед підростаючого покоління, залучає учнівську молодь до активної роботи в цій сфері, надає учням теоретичні знання з питань біології кролів, технологій їх годівлі, систем утримання, методів розведення, сприяє ознайомленню з основами економіки та менеджменту у галузі кролівництва, підготовляє підростаюче покоління до роботи в умовах нових форм ринкових відносин та самостійного ведення господарства, формує в учнів свідоме, відповідальне ставлення до роботи, навички і уміння та надбання досвіду ведення господарства.

В конкурсі взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Бабинської та Бугринської сільської ради Рівненського району, Дубровицької та Сарненської міської ради Сарненського району. Учні розробляли свої власні бізнес-проєкти кролеферм та проводили дослідження в галузі тваринництва.

Роботи переможців обласного етапу Всеукраїнських конкурсів нагороджено дипломами комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради та відправлено на всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet