На Рівненщині були проведені обласні конкурси “Кролик”, “День зустрічі птахів”, “Годівничка” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 10-12 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (перенесено) *** 15-17 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2022» (дистанційно) *** 21-25 березня 2022 року - весняна сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 22-25 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 12-14 квітня 2022 року - фінал ІХ Всеукраїнського турніру юних натуралістів у 2021-2022 навчальному році (проведено) *** 27-29 квітня 2022 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» у 2022 році (перенесено) *** 12-14 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» у 2022 році (перенесено) *** травень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (проведено) *** 24-27 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) у 2022 році (проведено) *** 08-10 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (перенесено) *** 15-17 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» у 2022 році (проведено) *** 24-28 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


На Рівненщині були проведені обласні конкурси "Кролик", "День зустрічі птахів", "Годівничка"

У КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі  Всеукраїнських конкурсів «Годівничка», «День зустрічі птахів», «Кролик».

Всеукраїнський конкурс «Годівничка» проходив в закладах загальної середньої та позашкільної освіти області з метою виховання в учнів ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони.

На конкурс представлено 50 робіт, які підготували учні та вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рівненського, Сарненського, Дубенського та Вараського районів. У конкурсі взяли участь 50 учнів із 17 закладів загальної середньої та позашкільної освіти 12 територіальних громад області.

Школярі Рівненщини стали активними учасниками  Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів», метою якої є актуалізація уваги учнівської молоді  до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

На конкурс представлено 30 робіт, які підготували учні та вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рівненського, Сарненського, Дубенського та Вараського районів. У конкурсі взяли участь 50 учнів із 7 закладів загальної середньої та позашкільної освіти 7 територіальних громад області.

Проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кролик» сприяє підвищенню ефективності діяльності закладів освіти в галузі тваринництва, професійно-орієнтаційної роботи серед підростаючого покоління, залучає учнівську молодь до активної роботи в цій сфері, надає учням теоретичні знання з питань біології кролів, технологій їх годівлі, систем утримання, методів розведення, сприяє ознайомленню з основами економіки та менеджменту у галузі кролівництва, підготовляє підростаюче покоління до роботи в умовах нових форм ринкових відносин та самостійного ведення господарства, формує в учнів свідоме, відповідальне ставлення до роботи, навички і уміння та надбання досвіду ведення господарства.

В конкурсі взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Бабинської та Бугринської сільської ради Рівненського району, Дубровицької та Сарненської міської ради Сарненського району. Учні розробляли свої власні бізнес-проєкти кролеферм та проводили дослідження в галузі тваринництва.

Роботи переможців обласного етапу Всеукраїнських конкурсів нагороджено дипломами комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради та відправлено на всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар