Делегація Дніпропетровської області взяла участь у XІI Міжнародному Балтійському науково-інженерному конкурсі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Делегація Дніпропетровської області взяла участь у XІI Міжнародному Балтійському науково-інженерному конкурсі

1-4 лютого 2016 року відбувся XІI Балтійський науково-інженерний конкурс наукових і технічних робіт учнів. На цей конкурс свої науково-технічні проекти представили 350 учнів. Від Дніпропетровської області брали участь вихованці гуртка „Юний хімік” комунального закладу освіти „Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Педан Ю.Ф., далі – КЗО „ДОЕНЦДУМ”), які захищали свої науково-дослідницькі проекти.

Це науковий проект: Коваленко Ксенії, учениці 9 класу комунального навчального закладу „Хіміко-екологічний ліцей” Дніпропетровської міської ради за темою: „Механохімічний твердофазний синтез гідроксиду нікелю, як активної речовини суперконденсатора”.

Вона отримала приз молодіжного журі, приз бізнес-журі „За стійкість та презентацію наукового проекту на англійській мові”. Ксенія посіла І місце в секції хімії і була нагороджена особливою відзнакою: „Мала Кришталева Куля: Досконалість як – Надія”

Коваленко Ксенія у свого постера

Коваленко Ксенія у свого постера

Кришталева Куля Досконалість - як Надія

Кришталева Куля Досконалість – як Надія

Другий проект за темою „Layer by layer покриття для smart – Windows” презентував Земляний Валерій, вихованець гуртка „Юний хімік” КЗО „ДОЕНЦДУМ”, учень 10 класу комунального навчального закладу „Хіміко-екологічний ліцей” Дніпропетровської міської ради.
Він виборов ІІ місце в секції хімії і отримав премію бізнес-журі „За стійкість та презентацію наукового проекту на англійській мові”.

Земляний Валерій захищає науковий проект

Земляний Валерій захищає науковий проект

Третій проект за темою „Синтез Ni-Ti молибдатних шаруватих подвійних гідроксидів для електрокаталітичного глибокого окиснення формальдегіду у стічних водах” презентувала Євсєєва Аліна, вихованка гуртка „Юний хімік” КЗО „ДОЕНЦДУМ”, учениця 11 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 19” Дніпропетровської міської ради.

Євсеєва Аліна захищає науковий проект

Євсеєва Аліна захищає науковий проект

Вона отримала премію бізнес-журі „За стійкість та презентацію наукового проекту на англійській мові”, була нагороджена призом бізнес-журі і посіла ІІІ місце в секції хімії.

Нагородження  переможців конкурсу

Нагородження переможців конкурсу

За досягнення в проведені експериментальних досліджень та актуальність наукового проекту журі конкурсу рекомендувало Аліну до участі в Міжнародному науковому форумі IFSES (м. Гвадалахара, Мексика, з 20 по 23 квітня 2016 року).

Ці учні навчаються в гуртку „Юний хімік” КЗО „ДОЕНЦДУМ”, під керівництвом Заслуженого працівника освіти України, к.т.н., доцента кафедри технічної електрохімії Коваленка Вадима Леонідовича та к.т.н., доцента Котка Валерія Анатолійовича, наполегливо працювали в науково-дослідній лабораторії Державного вищого навчального закладу „Український державний хіміко-технологічний університет”.

Наполеглива праця дітей та дорослих отримала не тільки високу оцінку авторитетного журі конкурсу а головне, що були зроблені перші кроки учнів до Храму великої науки.

Методист з наукової роботи
КЗО „ДОЕНЦДУМ” Т.В. Кондратьєва

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet