Делегація Дніпропетровської області взяла участь у XІI Міжнародному Балтійському науково-інженерному конкурсі | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Делегація Дніпропетровської області взяла участь у XІI Міжнародному Балтійському науково-інженерному конкурсі

1-4 лютого 2016 року відбувся XІI Балтійський науково-інженерний конкурс наукових і технічних робіт учнів. На цей конкурс свої науково-технічні проекти представили 350 учнів. Від Дніпропетровської області брали участь вихованці гуртка „Юний хімік” комунального закладу освіти „Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Педан Ю.Ф., далі – КЗО „ДОЕНЦДУМ”), які захищали свої науково-дослідницькі проекти.

Це науковий проект: Коваленко Ксенії, учениці 9 класу комунального навчального закладу „Хіміко-екологічний ліцей” Дніпропетровської міської ради за темою: „Механохімічний твердофазний синтез гідроксиду нікелю, як активної речовини суперконденсатора”.

Вона отримала приз молодіжного журі, приз бізнес-журі „За стійкість та презентацію наукового проекту на англійській мові”. Ксенія посіла І місце в секції хімії і була нагороджена особливою відзнакою: „Мала Кришталева Куля: Досконалість як – Надія”

Коваленко Ксенія у свого постера

Коваленко Ксенія у свого постера

Кришталева Куля Досконалість - як Надія

Кришталева Куля Досконалість – як Надія

Другий проект за темою „Layer by layer покриття для smart – Windows” презентував Земляний Валерій, вихованець гуртка „Юний хімік” КЗО „ДОЕНЦДУМ”, учень 10 класу комунального навчального закладу „Хіміко-екологічний ліцей” Дніпропетровської міської ради.
Він виборов ІІ місце в секції хімії і отримав премію бізнес-журі „За стійкість та презентацію наукового проекту на англійській мові”.

Земляний Валерій захищає науковий проект

Земляний Валерій захищає науковий проект

Третій проект за темою „Синтез Ni-Ti молибдатних шаруватих подвійних гідроксидів для електрокаталітичного глибокого окиснення формальдегіду у стічних водах” презентувала Євсєєва Аліна, вихованка гуртка „Юний хімік” КЗО „ДОЕНЦДУМ”, учениця 11 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 19” Дніпропетровської міської ради.

Євсеєва Аліна захищає науковий проект

Євсеєва Аліна захищає науковий проект

Вона отримала премію бізнес-журі „За стійкість та презентацію наукового проекту на англійській мові”, була нагороджена призом бізнес-журі і посіла ІІІ місце в секції хімії.

Нагородження  переможців конкурсу

Нагородження переможців конкурсу

За досягнення в проведені експериментальних досліджень та актуальність наукового проекту журі конкурсу рекомендувало Аліну до участі в Міжнародному науковому форумі IFSES (м. Гвадалахара, Мексика, з 20 по 23 квітня 2016 року).

Ці учні навчаються в гуртку „Юний хімік” КЗО „ДОЕНЦДУМ”, під керівництвом Заслуженого працівника освіти України, к.т.н., доцента кафедри технічної електрохімії Коваленка Вадима Леонідовича та к.т.н., доцента Котка Валерія Анатолійовича, наполегливо працювали в науково-дослідній лабораторії Державного вищого навчального закладу „Український державний хіміко-технологічний університет”.

Наполеглива праця дітей та дорослих отримала не тільки високу оцінку авторитетного журі конкурсу а головне, що були зроблені перші кроки учнів до Храму великої науки.

Методист з наукової роботи
КЗО „ДОЕНЦДУМ” Т.В. Кондратьєва

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар