День екологічних знань вихованці відеостудії „Дивосвіт” відзначили відвідинами пораненої сови у ЗОЕНЦ, де птах проходить реабілітацію | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


День екологічних знань вихованці відеостудії „Дивосвіт” відзначили відвідинами пораненої сови у ЗОЕНЦ, де птах проходить реабілітацію

Червонокнижну довгохвосту сову з пошкодженим крилом працівники Ужанського національного природного парку принесли у Закарпатський еколого-натуралістичний центр. Тут її поселили в один із вольєрів. Діти прозвали її Сплюшкою і залюбки доглядають за птахом та спостерігають за його повадками. Сова вже звикла і не втікає, коли заходять у її помешкання. Так, юні природолюби пізнають світ орнітофауни, а заодно вчаться бути милосердними та добрими.

У День екологічних знань, 12 травня, до пернатого друга, на практичне заняття гуртка, завітали вихованці екологічної відеостудії „Дивосвіт”, керівниця Людмила Бокій. Тут, спілкуючись, студійці Юліанна Хованець та Віталія Ходанич зафільмували сову і змонтували відеоролик, який виставили в „YouTube”. А юні переселенці, які проживають у ЗОЕНЦ, часто навідуються до Сплюшки та інших тваринок, що живуть у сусідніх вольєрах. Адже спілкування з ними покращує їх психологічний стан.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар