14 лютого 2016 року у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся захід, присвячений дню святого Валентина. Любов – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе!» В цих словах була закладена суть заходу. Вихованці гуртків мали чудову нагоду «помандрувати країною Любові, поблукати вулицями великого щастя». Юннати ознайомились з історією походження, традиціями та особливостями святкування свята у Західній Європі та в Україні зокрема. Дізналися, що на Львівщині (м. Самбір) зберігаються мощі покровителя всіх закоханих.
В рамках заходу відбулися творчі розважальні конкурси (пантоніма), цікаві вікторини та майстер-клас з виготовлення листівок «Валентинок», трояндового вінка-сердечка із гофрованого паперу та об’ємних сердець під керівництвом Валах Ірини Ігорівни та Пацули Данути Ігорівни.
Беручи участь у майстер-класі кожен гуртківець мав змогу проявити свою фантазію у виготовленні цікавих та оригінальних подарунків «Валентинок» для своїх батьків, родичів та друзів.