«На крилах любові» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


«На крилах любові»

14 лютого 2016 року у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся захід, присвячений дню святого Валентина. Любов – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе!» В цих словах була закладена суть заходу. Вихованці гуртків мали чудову нагоду «помандрувати країною Любові, поблукати вулицями великого щастя». Юннати ознайомились з історією походження, традиціями та особливостями святкування свята у Західній Європі та в Україні зокрема. Дізналися, що на Львівщині (м. Самбір) зберігаються мощі покровителя всіх закоханих.

В рамках заходу відбулися творчі розважальні конкурси (пантоніма), цікаві вікторини та майстер-клас з виготовлення листівок «Валентинок», трояндового вінка-сердечка із гофрованого паперу та об’ємних сердець під керівництвом Валах Ірини Ігорівни та Пацули Данути Ігорівни.

Беручи участь у майстер-класі кожен гуртківець мав змогу проявити свою фантазію у виготовленні цікавих та оригінальних подарунків «Валентинок» для своїх батьків, родичів та друзів.

DSC01651

DSC01663

DSC01664

DSC01683

DSC01686

DSC01699

DSC01709

DSC01714

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар