Запрошуємо до участі у національному відборі міжнародного конкурсу “Молодь в лісах Європи” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17-19 серпня 2022 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (змішана форма) *** серпень-вересень 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (дистанційно) *** вересень-жовтень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (про форму проведення буде додаткове повідомлення) *** 17-24 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***


Запрошуємо до участі у національному відборі міжнародного конкурсу “Молодь в лісах Європи”

У 2015 році вперше команда українських школярів взяла участь у міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи». Юний лісівник з Кіровоградщини, Андрій Галушка, у складі міжнародної команди виборов перше місце.

Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи» включає два етапи, перший з яких – відбір на національному рівні команди школярів (до 19 років). У 2016 році (у вересні) фінальне змагання міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» відбудеться у Латвійській Республіці.

З метою визначення команди України для участі у фінальному змаганні міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» Державне агентство лісових ресурсів України та Товариство лісівників України проведе до 1 серпня 2016 року національний відбір під час проведення конкурсу на краще учнівське лісництво.

Нагоду пройти тестування та співбесіду для відбору у команду України для участі у фіналі міжнародного конкурс «Молодь в лісах Європи» будуть мати члени команд, які займуть призові місця на конкурсі на краще учнівське лісництво.

Умови участі у відборі представників учнівських лісництв (які займуть призові місця на конкурсі на краще учнівське лісництво) – знання англійської мови, основ лісівництва та інформації про сучасне лісове господарство України.

Тестування та співбесіда відбудуться англійською мовою. Учасники відбору будуть забезпечені відповідним матеріалом для підготовки – брошурою «Лісове господарство України» англійською мовою.

На міжнародному рівні буде проведено три офіційних та один неофіційний конкурс. Офіційні конкурси – тестування на знання лісового господарства Європи, практичний конкурс на знання основ лісового господарства та підготовка презентації на задану лісівничу тему. Мова спілкування – англійська.

Умови проведення конкурсу та учбовий посібник щодо особливостей ведення лісового господарства Європи розміщено на сайті конкурсу http://www.ypef.eu/

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар