Вихованці Кобеляцької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – призери проекту ,,Літо-2022. Разом до перемоги” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Вихованці Кобеляцької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – призери проекту ,,Літо-2022. Разом до перемоги”

Вихованці Кобеляцької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяли участь у заходах в рамках проєкту ,,Літо-2022. Разом до перемоги”, започаткованого Кіровоградською військовою адміністрацією. Заходи проведено в режимі онлайн, ініціював їх проведення Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості.

У рамках цього проєкту напередодні Дня незалежності проведено Всесвітній кубок з інтелектуальної гри ,,Що? Де? Коли?”, який було присвячено Дню Української державності. Вихованці філії здобули три призові місця та нагороджені дипломами.

Діти змагалися у Всесвітньому квізі ,,Що я знаю про здоровий спосіб життя?” – це індивідуальний вид інтелектуальних змагань для зацікавлених людей, під час якого потрібно було самостійно обрати правильні відповіді на 70 запитань. Учасники вибороли три призові місця І, ІІ, і ІІІ, нагороджені дипломами від організаторів заходу.

Керівник групи Сердюк Катерина Анатоліївна нагороджена грамотами за популяризацію знань про історію українського державотворення та високий рівень підготовки переможців Всесвітнього квізу ,,Що я знаю про здоровий спосіб життя?”. Вітаємо переможців!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар