
Широкомасштабна збройна агресія російської федерації в Україні створює значну небезпеку для учасників освітнього процесу.
З метою створення безпечного освітнього середовища, збереження здоров’я і життя учасників освітнього процесу, дотримання вимог законодавства щодо створення, зберігання, утримання, використання захисних споруд цивільного захисту заклад позашкільної освіти разом з начальником караулу 1ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ України у Тернопільській області Сохацьким Василем Ігоровичем провели спільні тренування для вихованців та педагогів закладу «Повітряна тривога», а також розробили поведінкову стратегію щодо збереження здоров’я дітей в умовах воєнного стану.
Проведений захід підтвердив, що в Тернопільському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проводиться належна робота щодо створення безпечних умов навчання, реалізуються алгоритми дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.