День позашкілля на Рівненщині | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


День позашкілля на Рівненщині

25 вересня щороку уся освітянська родина України відзначає День позашкілля. На Рівненщині це свято пройшло у дружньому колі педагогів-позашкільників, дітей, батьків, депутатів і представників департаменту освіти. В центрі міста, на подвір’ї обласного краєзнавчого музею було організовано кілька тематичних локацій. Усі бажаючі мали можливість взяти участь в майстер-класах, іграх, змаганнях.

Керівники гуртків і вихованці комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради запропонували рівнянам і гостям міста спробувати свої сили у створенні оберегів з природного матеріалу, скуштувати ароматного фіточаю, спробувати на смак дари юннатівського саду. Молодші навчилися виготовляти прикраси з бісеру, плодів і листків дерев, старші – вивчили кілька патріотичних пісень під час співанки «У дружньому колі» від юннатів. Малюки були в захваті від спілкування з тваринами живого куточку. Дорослі багато говорили про екологію, про важливість збереження природи для наступних поколінь, про виклики, пов’язані з воєнним станом в країні.

Завдяки Збройним силам України, які боронять нашу країну від ворога, свято Позашкілля вдалося! Дякуємо нашим воїнам за можливість продовжувати робити важливу справу – вчити дітей і формувати в них свідоме ставлення до довкілля.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар