День позашкілля на Рівненщині | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


День позашкілля на Рівненщині

25 вересня щороку уся освітянська родина України відзначає День позашкілля. На Рівненщині це свято пройшло у дружньому колі педагогів-позашкільників, дітей, батьків, депутатів і представників департаменту освіти. В центрі міста, на подвір’ї обласного краєзнавчого музею було організовано кілька тематичних локацій. Усі бажаючі мали можливість взяти участь в майстер-класах, іграх, змаганнях.

Керівники гуртків і вихованці комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради запропонували рівнянам і гостям міста спробувати свої сили у створенні оберегів з природного матеріалу, скуштувати ароматного фіточаю, спробувати на смак дари юннатівського саду. Молодші навчилися виготовляти прикраси з бісеру, плодів і листків дерев, старші – вивчили кілька патріотичних пісень під час співанки «У дружньому колі» від юннатів. Малюки були в захваті від спілкування з тваринами живого куточку. Дорослі багато говорили про екологію, про важливість збереження природи для наступних поколінь, про виклики, пов’язані з воєнним станом в країні.

Завдяки Збройним силам України, які боронять нашу країну від ворога, свято Позашкілля вдалося! Дякуємо нашим воїнам за можливість продовжувати робити важливу справу – вчити дітей і формувати в них свідоме ставлення до довкілля.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар