24 лютого 2016 року згідно річного плану роботи комунального закладу освіти „Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Ю.Ф.Педан) з батьками юннатів гуртків „Основи екологічних знань” та „Відеолекторій „Екологія ХХІ століття”, діти яких є учнями 4 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа № 76”.
Під час всеобучу батьки познайомилися з поняттям виховання як проявом любові до дитини, з потребами дитини в захисті, розраді, спілкуванні, плеканні, жертовності батьків.
Батькам була надана інформація, як правильно показати, висловити свою любов до дитини, чому так важлива рівновага між контролем дитини та її підтримкою.
Також батькам були роздані анкети, які допоможуть їм краще зрозуміти дитину, що буде сприяти більш легкій адаптації дітей при переході в середню ланку школи –
5 клас, а також допоможуть встановити стосунки довіри та взаєморозуміння між батьками та дитиною.
Такі зустрічі дуже важливі, адже „батьки – найперші й найважливіші вчителі дитини! Перша школа дитини – батьківський дім. Дві речі батьки можуть подарувати дитині на все життя: одна – коріння, а друга – крила!”.
Заступник директора з виховної роботи М.Б.Кузьменко