Заквітчуємо землю нашого рідного краю власними руками | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Заквітчуємо землю нашого рідного краю власними руками

Квіти — одне з найпрекрасніших творінь природи. Квіти ваблять і милують наші очі дивовижною барвистою красою, зігрівають наші серця своєю надзвичайністю, ніжністю, тендітністю.

Семикласники Гуківського ліцею Чемеровецької ТГ, що на Хмельниччині, цього року висадили на своєму квітнику більше 5 кг цибулин тюльпанів та нарцисів! Адже ж хочеться їм, щоб і ліцей, як і вся Україна, був заквітчаний найпрекраснішими весняними квітами в усіх його куточках.

Саме тому, з ініціативи учнів та батьків 7 класу, вчителька біології Марія Йосипівна Лиськова подала заявку від ліцею на участь у проекті «Квітковий рай у кожній школі України» або «Flowers 4 school». Цей благодійний освітній проект спрямований на озеленення українських шкіл квітами від асоціації квіткових виробників Нідерландів і України.

Минулого тижня Марія Йосипівна і її підопічні ліцеїсти отримали від флористів-благодійників омріяний набір цибулин весняних квітів – нарцисів, гіацинтів, тюльпанів, крокусів та інших. На допомогу у висаджуванні цих квітів, не дивлячись на прохолодну погоду,  семикласникам прийшли учні 10 класу – юннати гуртка «Юні валеологи», що нині діє на базі ліцею під патронатом хмельницьких педагогів-натуралістів.

Очолювані керівником гуртка М.Й. Лиськовою, юні гуківські природолюби висадили майже 500 цибулин весняних квітів на квітниках ліцею! Навесні місцеві діти зможуть на власні очі побачити, як з’являються з квіткових цибулин пагони і дають дивовижно красиві квіти, завдячуючи організаторам благодійного освітнього проекту «Квітковий рай у кожній школі України» або «Flowers 4 school». Ось тоді ліцеїсти й побачать, яку барвисту красу вони самі змогли виростити власними руками, і будуть у захваті від неї та результатів своєї праці.

Очікуємо усі разом цвітіння наших квітів навесні та перемоги Збройних Сил нашої країни над ворожим військом агресивних російських окупантів і вигнання їх за межі нашої української держави, адже наша Україна така ж прекрасна, як і її квіти, що зростають на нашій рідній українській землі!

За матеріалами ФБ «Юннати Хмельниччини»

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар