У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі проведено тиждень біології | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі проведено тиждень біології

З 28 листопада до 2 грудня у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень біології. Для вихованців гуртків організовано ряд цікавих пізнавальних заходів.

Керівник гуртка «Лікарські рослини» Боєва А.М. вчила вихованців виготовляти аромасвічки «Лаванда» у техніці декупаж, створювати лепбуки на тему «Світ рослин», провела віртуальну екскурсію до живого куточка.

Вихованці гуртка «Цікава зоологія» (керівник гуртка Костюк О.А.) взяли участь у квесті «Тварини у моєму житті», у вікторині «Що я знаю про птахів?», вивчили кімнатні рослини, які очищують повітря.


Вихованці гуртка «Світ тераріума» (керівник Варига Н.Г.) підготували цікаві міні-проєкти, вихованці гуртка «У світі тварин» познайомилися з корисними та шкідливими комахами, з життям мурашника, взяли участь у конкурсі малюнків.

Керівник гуртка «Екологія для допитливих» Петренко В.Ю. провела майстер-клас на тему «Зелена природа на підвіконні», познайомила вихованців з різноманітністю живої природи.
Для дітей з міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю проведено заняття з вивчення різноманіття рослинного світу.

Перед педагогами закладу з презентацією «Екологія і здоров’я людини» виступила Почерняєва В.Ф., доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри онкології та радіології Полтавського державного медичного університету.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар