Свято для внутрішньо переміщених дітей у таборі ,,Еколог” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Свято для внутрішньо переміщених дітей у таборі ,,Еколог”

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ,,Обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір ,,Еколог” завжди радо відкривав двері для талановитих та обдарованих дітей Полтавщини.

Але із березня 2022 року табір став надійним прихистком для внутрішньо переміщених осіб із Харківської, Донецької та Луганської областей. Нині там проживають 112 переселенців, із них 31 дитина.

Громадські організації та благодійні фонди постійно піклуються про переселенців та спільно із працівниками Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру та ДЗОВ ,,ОДЮОТ ,,Еколог” створюють усі необхідні умови для максимально комфортного проживання.

Так 14 січня представниками християнської церкви ,,Благовістя” було проведено свято Маланки і Василя для дітей, що проживають у таборі.

Для маленьких мешканців табору актори підготували костюмовану виставу, провели цікаві рухливі ігри, а також вручили цінні подарунки. Кожна дитина отримала набори одягу та іграшки.

Зараз наше завдання – усіма силами підтримувати людей, а особливо дітей, які постраждали від війни. Тому робімо усе можливе для того, щоб життя наших дітей було безхмарним та тільки під мирним небом!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар