Свято для внутрішньо переміщених дітей у таборі ,,Еколог” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Свято для внутрішньо переміщених дітей у таборі ,,Еколог”

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку ,,Обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір ,,Еколог” завжди радо відкривав двері для талановитих та обдарованих дітей Полтавщини.

Але із березня 2022 року табір став надійним прихистком для внутрішньо переміщених осіб із Харківської, Донецької та Луганської областей. Нині там проживають 112 переселенців, із них 31 дитина.

Громадські організації та благодійні фонди постійно піклуються про переселенців та спільно із працівниками Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру та ДЗОВ ,,ОДЮОТ ,,Еколог” створюють усі необхідні умови для максимально комфортного проживання.

Так 14 січня представниками християнської церкви ,,Благовістя” було проведено свято Маланки і Василя для дітей, що проживають у таборі.

Для маленьких мешканців табору актори підготували костюмовану виставу, провели цікаві рухливі ігри, а також вручили цінні подарунки. Кожна дитина отримала набори одягу та іграшки.

Зараз наше завдання – усіма силами підтримувати людей, а особливо дітей, які постраждали від війни. Тому робімо усе можливе для того, щоб життя наших дітей було безхмарним та тільки під мирним небом!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар