Завершився ІV Всеукраїнський турнір юних біологів “NEOBIO”, приурочений до 160-річниці з дня народження Володимира Вернадського | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Завершився ІV Всеукраїнський турнір юних біологів "NEOBIO", приурочений до 160-річниці з дня народження Володимира Вернадського

З 17 до 20 січня 2023 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, Інститутом ботаніки ім. М. Г. Холодного, Інститутом гідробіології НАН України, Київським зоологічним парком загальнодержавного значення проведено в дистанційному форматі фінальний етап ІV Всеукраїнського турніру юних біологів «NEOBIO», приуроченого до 160-річниці з дня народження Володимира Вернадського.

Головною метою проведення Турніру, як інтелектуального змагання старшокласників, є надання можливості учнівській молоді спробувати свої сили у вирішенні творчих завдань з біології і в результаті отримати порівняльну оцінку своїх знань і умінь.

В організаційно-масовому заході взяли участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти з різних областей України. Загалом зареєструвалося і було допущено до фінальної частини турніру на змагання понад 230 учнів. З них 33 конкурсанти, які набрали найбільше балів за найшвидше виконання відбіркової контрольної роботи, потрапили до другого туру ІІ етапу змагання.

Упродовж 90 хвилин фіналістам необхідно було відповісти на 50 запитань з курсу біології рослин, біології тварин, біології людини, загальної біології. Підсумковим результатом виконання відбіркової контрольної роботи стало чотирьох команд для групового туру. Фактично вдалося сформувати рівні по силі і кількісному складу команди.

Другого і третього дня проходження турніру відбувались командні півфінальні, фінальний та суперфінальний двобої.

Згідно підсумкових результатів проведення Всеукраїнського турніру юних біологів «NEOBIO» у 2022-2023 навчальному році, визначено команду-переможницю та команди-призери змагання.

Найкращі результати продемонструвала Команда Вогники (девіз: “Усі сумніви згорять дотла, та не наша перемога!”) у складі: Сергеєва Аріна Євгеніївна, Калашник Марія Олександрівна, Вітренко Стелла Олександрівна, Тищенко Данило Олегович (капітан), Граудул Вероніка Олегівна, Кукурудз Софія Романівна (віце-капітан), Васільєва Марія Олександрівна, Никифоренко Поліна Русланівна.

Призерами турніру стали: Команда Флора (девіз: “Флора – це міць нашої країни, збережемо її для молоді й родини”), у складі: Крамаренко Єлизавета Андріївна, Тарасов Нiкiта Русланович, Войтович Діна Олександрівна, Дановська Анна Володимирівна (капітан), Станіслав Олександр Русланович, Петряник Маргарита Вікторівна (віце-капітан), Бабенко Марія Олександрівна, Похилько Маргарита Сергіївна — ІІ місце; Команда Турборавлики (девіз: “Равлик повзе перемогу несе”) у складі: Макаренко Дмитро Валентинович, Тюріна Дар’я Дмитрівна, Цопа Олександра Костянтинівна (капітан), Байбарак Вероніка Олексіївна (віце-капітан), Назаренко Валерія Валинтинівна, Шавло Кароліна Богданівна, Чернова Дарина Василівна, Кравчук Вероніка Вадимівна, Книш Олександра Юріївна — ІІІ мівце; Команда Біогвардія (девіз: “Біогвардійці – українці! Непереможні й вільні ми!”) у складі: Мармур Дар’я Михайлівна, Лісіхун Арсеній, Саєнко Лілія Дмитрівна (капітан), Корсун Марія Олександрівна (віце-капітан), Семенова Ярослава Анатоліївна, Сірик Тетяна Володимирівна, Сорокін Олег Сергійович, Ющенко Iлона Iгорiвна — IV місце.

Учасники у складі команди-переможниці і команд-призерів нагороджені Дипломами І, ІІ, ІІІ і IV ступеня відповідно. Учасники турніру, які не потрапили до складу команд, нагороджені  Дипломами фіналіста.

Детальна інформація щодо перебігу ІV Всеукраїнського турніру юних біологів “NEOBIO”, приуроченого до 160-річниці з дня народження Володимира Вернадського розміщена на сторінці Турніру сайту НЕНЦ – https://nenc.gov.ua/?page_id=31750.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар