На Донеччині відбулася обласна науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


На Донеччині відбулася обласна науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво»

31 січня 2023 року в режимі ондайн відбулася науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» (далі — Конференція). Організатори – Донецький обласний еколого-натуралістичний центр (далі — ДОЕНЦ).

40 учасників з 12 територіальних громад Донецької області: Бахмутської, Білозерської, Гродівської, Костянтинівкої, Краматорської, Лиманської, Мирноградської, Новогродівської, Покровської, Слов’янської, Торецької, Удачненської – представили на розсуд журі свої роботи в таких секціях: «Юний дослідник», «Юні ботаніки та рослинники», «Енергія і середовище», «Юні зоологи і тваринники», «Винахідницькі та раціоналізаторські проєкти еколого-натуралістичного напряму», «Екологія та здоров’я».

Відповідно до програми Конференції, о 10:00 всі бажаючі змогли переглянути відкриття https://www.youtube.com/watch?v=ZyvPi_POPfA, познайомитися із компетентним журі (фахівці РЛП «Краматорський», «Клебан-Бик», ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Донбаської державної машинобудівної академії, ДОЕНЦу) та модераторами секцій (працівники ДОЕНЦ). Згідно з графіком працювали секції, учасники захищали науково-дослідницькі роботи, відповідали на поставлені питання.

Переможці та призери отримають грамоти від ДОЕНЦ, учасники — сертифікати, а керівники — подяки. Закриття Конференції доступне для перегляду за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=gEHF50EMWiM. Найкращі роботи (відео-презентації захисту) будуть опубліковані на офіційній сторінці ДОЕНЦ у Фейсбуці.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар