Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Шановні колеги!

Пропонуємо вашій увазі список учасників тренінгу, які запрошуються на тренінг з патріотичного виховання з 5 по 8 квітня 2016 р.

№ п/п Призвище Ім’я По батькові
1 Аксьонов Сергій Михайлович
2 Алєксєєва Маргарита Миколаївна
3 Андрієвська Алла Іванівна
4 Білошицька Тетяна Юріївна
5 Василенко Ірина Володимирівна
6 Герасимчук Оксана Володимирівна
7 Горбань Вікторія Олександрівна
8 Довгаль Олександр Сергійович
9 Довгань Світлана Володимирівна
10 Карпосюк Тетяна Георгіївна
11 Кремінь Оксана Іванівна
12 Леник Андріанна Йосипівна
13 Ломакіна Галина Іванівна
14 Марченко Надія Анатоліївна
15 Ніколаєнко Ольга Василівна
16 Пацула Данута Ігорівна
17 Пелих Ірина Миколаївна
18 Пінка Наталія Анатоліївна
19 Потапова Людмила Степанівна
20 Прачова Віта Анатоліївна
21 Рантюк Лариса Олександрівна
22 Романенко Ольга Юріївна
23 Руда Тетяна Вікторівна
24 Рула Світлана Миколаївна
25 Сворінь Надія Володимирівна
26 Серова Тетяна Анатоліївна
27 Славінська Світлана Іванівна
28 Соловар Валентина Василівна
29 Стадник Оксана Олександрівна
30 Строїнова Ганна Володимирівна
31 Ткачун-Пузін Ольга Олександрівна
32 Третяченко Юлія Феліксівна
33 Тюпа Анжела Іванівна
34 Тютерева Наталія Вікторівна
35 Фединяк Раїса Михайлівна
36 Швець Наталія Василівна
37 Шпаченко Антоніна Станіславівна
38 Якимчук Анна Петрівна
Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар