Конкурс “Україна в моєму серці” до Дня українського добровольця (розробка власного логотипу для шеврону добровольчого батальйону) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Конкурс “Україна в моєму серці” до Дня українського добровольця (розробка власного логотипу для шеврону добровольчого батальйону)

Комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) в березні поточного року проводить Конкурс “Україна в моєму серці” до Дня українського добровольця.

До участі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області та закладів позашкільної освіти.
Конкурс проводиться з метою сприяння формуванню національної ідентичності серед дітей та молоді, небайдужості до свого сьогодення та майбутнього, до долі України, а також з розвитку творчих здібностей та навичок.

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
Рекомендуємо ознайомитись з матеріалами:

ПЕРЕДОВА АТО: УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ

https://www.museumsun.org/history/2/24

Переглянути фільм Українські Добровольці:


Зверніть увагу на те, що кожен добровольчій батальйон має свої шеврони та емблему. Пропонуємо покреативити та створити власний логотип для шеврону добровольчого батальйону, на ваш розсуд.

Розмір шеврона має бути 65х80 мм, створено в програмі графічного дизайну, збережено в форматі jpg.

Конкурс триває 14-16 березня, зареєструйтесь за посиланням та додайте власну розробку https://forms.gle/8JG6CzHgEDZYqufNA

Бажаємо успіхів.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар