Конкурс “Україна в моєму серці” до Дня українського добровольця (розробка власного логотипу для шеврону добровольчого батальйону) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Конкурс “Україна в моєму серці” до Дня українського добровольця (розробка власного логотипу для шеврону добровольчого батальйону)

Комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) в березні поточного року проводить Конкурс “Україна в моєму серці” до Дня українського добровольця.

До участі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області та закладів позашкільної освіти.
Конкурс проводиться з метою сприяння формуванню національної ідентичності серед дітей та молоді, небайдужості до свого сьогодення та майбутнього, до долі України, а також з розвитку творчих здібностей та навичок.

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
Рекомендуємо ознайомитись з матеріалами:

ПЕРЕДОВА АТО: УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ

https://www.museumsun.org/history/2/24

Переглянути фільм Українські Добровольці:


Зверніть увагу на те, що кожен добровольчій батальйон має свої шеврони та емблему. Пропонуємо покреативити та створити власний логотип для шеврону добровольчого батальйону, на ваш розсуд.

Розмір шеврона має бути 65х80 мм, створено в програмі графічного дизайну, збережено в форматі jpg.

Конкурс триває 14-16 березня, зареєструйтесь за посиланням та додайте власну розробку https://forms.gle/8JG6CzHgEDZYqufNA

Бажаємо успіхів.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар