Юні натуралісти Львівщини досліджують… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** Триває Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 03-13 листопада 2020 року - Науково-технічний конкурс «Еко-Техно Україна 2021» *** 05-08 листопада 2020 року буде проведено ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») ***


Юні натуралісти Львівщини досліджують…

30 березня 2016 року в КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» зібралися юні дослідники 4-6 та 7-9 класів для участі в обласних етапах Всеукраїнських конкурсів дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11років) та винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. Мета конкурсів – виявлення, підтримка, залучення школярів та учнівської молоді загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, які мають здібності до дослідницько-пошукової роботи в галузі біології (природознавства), екології та сільського господарства, до експериментально-дослідницької діяльності з різних напрямів природничих наук.

Конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» проводився з номінацій: “Я і природа”, “Рослини навколо нас”, “Тваринний світ”, “Охорона здоров”я”, “Народознавство та краєзнавство”.

На заочний тур конкурсу було подано п’ятдесят робіт школярів 4-6 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із 17 районів області та міст Борислава, Дрогобича, Самбора, Червонограда, Львова. Тридцять три з них були допущені до захисту на очному турі.

На належному рівні захистили свої дослідницькі проекти та за підсумками компетентного журі стали переможцями: Свистун Олена, учениця 6 класу Мурованської ЗОШ І-ІІІ ст.. Пустомитівського району (номінація “Тваринний світ”); Герасимова Маргарита та Федак Данило, учні 6 класу СЗШ №13 м.Львова (номінація “Охорона здоров’я”); Горбенко Назарій, учень Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Яворівського району (номінація «Я і природа»); Щутяк Софія, учениця 5 класу Комарнівської ЗОШ І-ІІІ ст.Городоцького району, Павлюк Адріана, учениця 6 класу Заболотцівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Бродівського району (номінація “Народознавство та краєзнавство”); Яцейко Анастасія, учениця Підберізцівського НВК І-ІІІ ст.. Пустомитівського району (номінація «Рослини навколо нас»).

На конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму було подано 25 робіт учнів 7-9 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 8 районів області та міста Львова. До захисту на очному турі було допущено 16 робіт.

Найбільш цікавими і змістовними були проекти учнів Городоцького та Мостиського районів.

Під час відкритої стендової презентації школярі захищали дослідницькі проекти у двох номінаціях: «Сільськогосподарське дослідництво» та «Екологія».

За підсумками журі в номінації «Екологія» перемогу здобула Максимів Ольга, учениця 9 класу Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

Сагайдак Наталія, учениця 9 класу Бортятинського НВК Мостиського району, стала переможцем в номінації «Сільськогосподарське дослідництво».

Всі переможці та призери були нагороджені пам’ятними подарунками та дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Роботи переможців будуть надіслані до оргкомітету Всеукраїнських конкурсів дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» та винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (НЕНЦ, м.Київ) для участі у відбірковому (заочному) етапі.

DSC01818

DSC01820

DSC01826

DSC01833

DSC01835

DSC01843

DSC01857

DSC01859

DSC01863

DSC01871

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар