На Донеччині відбувся семінар для педагогічних працівників області та відповідальних за еколого-натуралістичну роботу в територіальних громадах | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


На Донеччині відбувся семінар для педагогічних працівників області та відповідальних за еколого-натуралістичну роботу в територіальних громадах

15 травня 2023 року в online форматі відбувся семінар для педагогічних працівників області та відповідальних за еколого-натуралістичну роботу в територіальних громадах Донецької області присвячений Міжнародному дню сім’ї за темою «Педагогіка партнерства». На зустрічі були присутні 58 педагогічних працівників з 21 територіальної громади Донецької області.

Основними розглянутими питаннями були саме поняття та принципи педагогіки партнерства, національно-патріотичне виховання в умовах воєнного стану та на деокупованих територіях в розрізі цього напряму, торкнулися конструктивної взаємодії з батьками в умовах позашкільного закладу.

Були і запрошені спікери, це директор Шандриголівської ЗОШ Лиманської ТГ Любов Барабаш та вчитель початкових класів Ямпільської ЗОШ Лиманської ТГ Олена Войтенко, які поділилися власним безцінним досвідом взаємодії школи та сім’ї на засадах педагогіки партнерства в умовах воєнного стану та станом і результатами екопросвітницької роботи педагогів у взаємодії з батьками щодо залучання учнівської молоді до творчих конкурсів ДОЕНЦ.

Інформаційний нетворкінг «Основні завдання Концепції позашкільної освіти в умовах воєнного стану» спрямував педагогів на вивчення нових перспектив та можливостей у майбутньому позашкілля, що розширить освітні горизонти як для педагогів, так і для вихованців.

Керівник гуртків ДОЕНЦ Світлана Касьянова висвітлила психологічні аспекти педагогіки партнерства та провела цікавий психологічний тренінг з учасниками семінару.

Зустріч пройшла в атмосфері ефективної взаємодії та відкритості, цікавого діалогу. Кожен учасник мав змогу поставити питання чи внести власні пропозиції, поділитися досвідом.

Ми дякуємо всім за участь у нашому заході і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей, бо лише спільними зусиллями ми зможемо створити найкращу освітню модель та збудувати міцну країну.

ВСЕ БУДЕ Україна!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар