«Троянди Перемоги» для Херсонського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


«Троянди Перемоги» для Херсонського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

НЕНЦ МОН України ініціює підтримку екологічним центрам-героям, які, не зважаючи на складні умови – вистояли та продовжують продуктивно працювати для дітей і молоді, забезпечуючи їхнє змістовне дозвілля та соціально-психологічну підтримку.
Сьогодні в знак підтримки передаємо «Троянди Перемоги» для Херсонського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, щоб Центр оновився, оживився та розквітнув на довгі роки. Ми разом і ми незламні! Все буде Україна!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар