Завершено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Завершено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму

24 – 26 травня 2023 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України (далі НЕНЦ) проведено фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму для учасників у віковій категорії 12-15 років. Фінальний етап відбувся у змішаному форматі: очно та дистанційно. Очний формат став результуючим під час підведення підсумків змагання. Зауважимо що Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму проводиться щорічно з 2003 року у двох вікових категоріях: 16-23 роки – у лютому і 12-15 років у травні.

Метою конкурсу є — всебічна підтримка обдарованої молоді, підготовка її до активної розбудови держави.

Участь у цьогорічному травневому заході брали учні та вихованці закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти зі всіх областей України, які мають досвід науково-практичної та експериментальної роботи, певні результати у справі винахідництва і раціоналізаторства.

На урочистому відкритті учасників заходу привітав директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України; доктор педагогічних наук, професор Вербицький Володимир Валентинович, Голова Організаційного комітету з підготовки і проведення конкурсу.

В очному форматі фіналу було представлено 8 проєктів. Під час постерного захисту журі оцінювало здобутки молоді за наступними критеріями: 1. Актуальність проекту 2. Творчий підхід та наукова новизна дослідження 3. Наукова обґрунтованість дослідження 4. Методологічні підходи до ведення наукового дослідження 5. Презентаційні навички, чіткість викладення матеріалу 6. Вміння вести науковий діалог, аргументованість висновків 7. Придатність проекту для практичного застосування 8. Робота в команді, взаємодія (для командних робіт).

Загалом у фіналі змагались 165 проєктів у таких категоріях (секціях):

– біологія;

– ресурси енергозбереження;

– екологічно безпечні технології та прикладна екологія;

– фізика;

– хімія;

– медицина;

– охорона здоров’я;

– сільськогосподарське дослідництво та винахідництво;

– науки про Землю (географія, геологія);

– психологія;

– інженерні науки;

– комп’ютерні науки та штучний інтелект.

Учасники очного формату нагороджені дипломами переможців і призерів змагання, які були безпосередньо вручені разом з цінними подарунками під час підведення підсумків і закриття конкурсу. Для учасників дистанційного формату нагородні документи будуть сформовані в електронному вигляді і фіналісти зможуть їх завантажити зі сторінки «Конкурс винахідників» сайту НЕНЦ – https://nenc.gov.ua/?page_id=32036.

Відкриття заходу, закриття та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму для учасників у віковій категорії 12-15 років доступні для перегляду на Ютуб каналі НЕНЦ – @youtube_nenc.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot