В НЕНЦ проходить виставка картин «Погляд. Колір. Пам’ять» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


В НЕНЦ проходить виставка картин «Погляд. Колір. Пам’ять»

В Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України відкрилася виставка гуашевих картин «Погляд. Колір. Пам’ять» Художником робіт є Ігор Творонович – аспірант КНУБА, аспірант Університету прикладних наук м. Майнц, молодий художник, дизайнер, філософ. Виставка гуашевих пейзажів міста Києва, зображених на невеликому форматі, дає можливість поринути в емоції автора, зрозуміти те що відчував художник, перебуваючи в тому чи іншому місці. Ігор Творонович, художник, викладач, науковець каже: «Я пропоную глядачам сприйняти знайомі місця зі своєї точки зору». Малюючи серію цих картин він дослідив свій емоційний стан за допомогою кольору. В Києві є багато красивих місць, але можна до них нічого не відчути окрім захвату, або звикнути і не помічати. А якась маленька вуличка, в якій немає нічого особливого, може нагадати щось чудове, що було колись. І тоді ця вуличка з маленької і сірої перетворюється у вашому баченні на велику, широку, барвисту вулицю. Ви звертаєте увагу на фіалкові тіні від будинків, на золото сонця, яке відбивається у вікнах, на зелену траву, яка пробиває собі шлях через бруківку.

Виставка проходить у зимовому саду НЕНЦ, де можна побачити понад 150 видів рослин і який слугує виставковим простором для творчої молоді. Саме тут вихованці НЕНЦ, а також учнівська і студентська молодь можуть реалізувати свій потенціал, поринути у світ прекрасного, познайомитися з вулицями Києва через призму мистецтва, покращити творчі навички, здобути досвід в організації виставок та івентів.

Виставка триватиме до 11 грудня (в будні – з 10.00 до 16.00)

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар