День Гідності та Свободи у комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року - травень 2026 року - Проведення Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань» у 2025/2026 навчальному році (дистанційно) *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 18 - 20 лютого 2026 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2026» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2026» (змішаний формат) *** 23-25 лютого 2026 року- фінал Всеукраїнського конкурсу юних зоологів та тваринників (онлайн) *** 03 - 05 березня 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія 16-23 роки) (змішаний формат) *** 23 - 27 березня 2026 року - Учнівська академія ветеринарної медицини у складі Природничої школи учнівської молоді *** 23 - 27 березня 2026 року - Всеукраїнські природоохоронні студії учнівської молоді *** до 27 березня 2026 року - подаютьсія матеріали на Міжнародний конкурс еколого- валеологічної спрямованості на тему «Шлях до мрії» (заочно) *** до 31 березня 2026 року - подаютьсія матеріали на Всеукраїнський конкурс «Кролик (заочно) *** до 1 квітня 2026 року - подаютьсія матеріали на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (заочно) *** до 15 квітня 2026 року - подаютьсія матеріали на Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» (заочно) *** 15 - 17 квітня 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно) *** до 17 квітня 2026 року - подання матеріалів до ІХ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» *** 22 - 24 квітня 2026 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (очно) *** 14 - 15 травня 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) ***


День Гідності та Свободи у комунальному закладі «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день – символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.

Гідність і свобода – це портрет сучасного українця. Кожного – військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу.

Вже другий рік поспіль День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення рф, яке розпочалося 24 лютого 2022 року. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.

З нагоди Дня Гідності та Свободи для здобувачів освіти гуртків комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проведено виховні години та години спілкування «Україна – країна нескорених!», «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ», «Україна в наших серцях», «Тернистий шлях до свободи», переглянуто тематичні відеоматеріали «День Гідності і Свободи» (https://www.youtube.com/watch?v=z0n5PIM9Nqk) та «День Гідності і Свободи очима дітей» (для старшокласників) ((https://www.youtube.com/watch?v=ZVcZerOLu24).

Члени гуртка «Екосвіт» (керівник Анастасія Кожем’яченко) стали учасниками патріотичної гри «Гідно-негідно» під час якої склали асоціативний кущ «Україна», провели конкурс малюнків та обговорили прислів’я про гідність та свободу.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар