![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2023-12-25_14-16-55.jpg)
Напередодні новорічно-різдвяних свят у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді традиційно працює творча майстерня з виготовлення новорічних композицій. Виготовляти новорічні композиції можна навчитися під час майстер-класів, які проводяться у закладі досвідченими керівниками гуртків. Захід проводиться у рамках щорічної акції ,,Збережи ялинку”.
Новорічні композиції – альтернатива зеленим красуням-ялинкам, багато з яких знищуються під час проведення новорічних свят. Під час майстер-класів діти навчилися створювати красу, дбати про збереження зелених насаджень. Для створення композицій використовували поряд з природними вторинно перероблені матеріали – стрічки, тканину, нитки тощо. Тому подібні заходи виховують у дітей не лише естетичні смаки, а й сприяють екологічному вихованню учнівської молоді.
Цього року участь у новорічній майстерні взяли учні полтавських шкіл та вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Було проведено 12 майстер-класів, у яких взяли участь 186 дітей.
Під час акції працює новорічно-різдвяна виставка. Найкращі роботи, які представлені на виставці, відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському конкурсі ,,Новорічна композиція”.