![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-10_13-12-41.jpg)
Початок року в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пов’язаний з проведенням щорічної обласної зимової наукової предметної школи (координатор заходу: Тетяна Чайка).
Цьогоріч школа пройшла з 02 по 07 січня у форматі онлайн занять, слухачами школи стали 28 учнів та вихованців освітніх закладів Полтавщини із 8 територіальних громад (Терешківської, Щербанівської сільських, Білицької селищної, Горішньоплавнівської, Кременчуцької, Полтавської, Лохвицької, Миргородської міських рад).
Учасникам обласної зимової наукової предметної школи було запропоновано до розгляду такі теми: серцево-судинна система, куди поділась зима?, збереження біорізноманіття, хімія зубної пасти, природні індикатори тощо.
Ці питання діти розглядали разом з науково-педагогічними працівниками Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Національного університету ,,Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюкаˮ, Полтавського державного аграрного університету та педагогічними працівниками Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Дякуємо кожному, хто долучився до роботи зимової школи!