![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-26_12-27-16-623.jpg)
26 березня 2024 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України відбулась зустріч, метою якої є налагодження співпраці в напрямі екології та охорони довкілля між НЕНЦ та кафедрою заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. На зустрічі презентували свою роботу:
- Шевченко Роман Юрійович, кандидат географічних наук, доцент кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління;
- Шевченко Зінаїда Миколаївна, вчитель методист закладу загальної середньої освіти № 210 Оболонського району міста Києва.
Під час зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема, організація студентських практик, профорієнтаційної роботи в Академії та в НЕНЦ, розвиток нових моделей освітнього та виховного процесу, волонтерської діяльності, менторства в освіті, наставництва.
І як підсумок зустрічі — обговорення питань угоди про співпрацю між НЕНЦ та кафедрою заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з метою створення належних організаційних умов для подальшого співробітництва у сфері екології.
Гостей ознайомили із напрямами роботи НЕНЦ та презентували екскурсійні об’єкти.