Всеукраїнська акція “Голоси дітей” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Всеукраїнська акція "Голоси дітей"

4 червня колектив Миколаївського обласного центру учнівської молоді разом з представниками Миколаївської облвійськадміністрації та представниками департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та небайдужі миколаївці, які долучилися до всеукраїнської акції «Голоси дітей». Цю акцію ініціювала перша леді України. В акції взяли участь Кім В.О., голова Миколаївської державної адміністрації, Сєнкевич О.Ф., міський голова Миколаєва, Веліховська А.Б., директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації. В рамках акції була хвилина мовчання, покладання лампад, діти та всі бажаючі покладали іграшки та вішали саморобних янголів, які символізують голоси вбитих дітей, на дерева. В кінці заходу в честь вшанування пам’яті загиблих дітей були випущені голуби в небо.

Олена Зеленська закликала вішати на дерева дзвіночки, щоб вшанувати пам’ять маленьких українців, які загинули внаслідок російської агресії. Миколаївщина також постраждала від країни-агресора. З початку повномасштабного вторгнення на Миколаївщини загинуло 20 дітей, поранені 94. Ми не маємо права забувати жодну жертву, ми повинні берегти світлу пам’ять про кожну дитину.

Схиляємо голови на честь світлої пам’яті маленьких українців, які загинули через рф.

Вічна пам’ять!

Нехай їхні душі знайдуть спокій, а наші серця знайдуть силу продовжувати жити, пам’ятаючи про них. Правда завжди перемагає, а зло буде покаране. Тож продовжуймо жити з пам’яттю про янголят і зі світлою надією на майбутнє. Слава Україні! Разом до Перемоги!

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар  • bajak Scatter
  • turbox500
  • mariaTogel
  • turbox1000
  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76