Представники КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» побували з дружнім візитом у Кам’янець-Подільському | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 27 - 28 серпня 2026 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 23 - 25 вересня 2026 року - фінал Європейського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** 27 - 29 жовтня 2026 року -фінал Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (онлайн) *** жовтень-листопад 2026 року - фінал Всеукраїнського фестивалю екзотичних рослин «Exotic Flora Fest» (очно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) *** до 30 листопада 2026 року - подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2026 році (заочно) *** грудень 2026 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» у 2026 році (заочно) ***


Представники КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» побували з дружнім візитом у Кам’янець-Подільському

В рамках формату екскурсійної педагогіки 09 липня 2024 року представники КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» побували з дружнім візитом у Кам’янець-Подільському Позашкільному навчально-виховному об’єднанні, де спільно провели семінар-практикум “Анімалотерапія в екскурсійній та гуртковій роботі закладів позашкільної освіти”. В цей надскладний і тривожний час вищезгадана тема для обговорення була дуже й дуже на часі. Навзаєм приємно вражені щирістю зустрічі, легкістю спілкування і спільною метою нових однодумців. Господарі поділились досвідом втілення в життя свого закладу неймовірно потрібних і затребуваних щоденними реаліями закладу позашкільної освіти проектів, та ознайомили з результатами їх реалізації. Зійшлись на думці, що такі потужні зустрічі є просто необхідною вимогою часу, бо у такий непевний час саме заклади позашкільної освіти є підтримкою і міцним фундаментом для якісної підтримки підростаючого покоління.
Добрих звершень нам усім на щодень!

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар