…воюємо, працюємо, перемагаємо… | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 02 - 18 червня 2026 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2026 році *** 03 - 04 червня 2026 року - тренінг «Поруч із собою» у м.Тернопіль (очно) *** 23 - 25 вересня 2026 року - фінал Європейського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** жовтень-листопад 2026 року - фінал Всеукраїнського фестивалю екзотичних рослин «Exotic Flora Fest» (очно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) *** до 30 листопада 2026 року - подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2026 році (заочно) *** грудень 2026 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» у 2026 році (заочно) ***


…воюємо, працюємо, перемагаємо…

Сьогодні в умовах агресії росії проти України триває нелегка боротьба за нашу свободу. Освітянський фронт – це не лише навчання, виховання молоді, а й збереження її майбутнього.

Педагоги та вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді стали учасниками освітнього проєкту «Розумний город», що започаткований агропромисловою компанією Контінентал Фармерз Груп.  Із насіння, яке надала фірма, вихованці закладу позашкільної освіти власними руками виростили овочі для борщового набору та особливий синьо-жовтий чай з лікарських рослин (календула лікарська і мальва мавританська) для наших захисників.

26 серпня 2024 року в рамках проєкту відбулася навчальна екскурсія для вихованців закладу на потужності Контінентал Фармерз Груп – у Хоростків, де розташований один з елеваторів та насіннєвий завод, який обслуговує усю Компанію, забезпечуючи її якісним насінням. Під час екскурсії головний інженер елеватора, Ольховецький Василь Ярославович, ознайомив дітей з технологіями сучасного землеробства, різноманітною с/г технікою та методами контролю якості насіння. Також вихованці мали можливість долучилися до корпоративного волонтерства – виготовляли маскувальні сітки, листівки та написали пам’ятні листи для військових.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар