25 травня 2016 року на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України ради проведено другий регіональний семінар-тренінг для вчителів біології та географії за темою: „Реалізація Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Рівненщини”.
В семінарі взяли участь 14 педагогів з 10 навчальних закладів області. Під час заходу Пустільнік Наталією Володимирівною, заступником координатора програми GLOBE в Україні та Гайдаченко Людмилою Павлівною, завідувачем методичного відділу комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради були проведені тренінги за напрямками:
„Візуалізація та отримання GLOBE даних для використання в учнівських проектах”,
„Фенологічні спостереження за програмою GLOBE”,
„Дослідження ґрунту за програмою GLOBE”.
Наприкінці учасники обговорили плани щодо розвитку програми в регіоні.
По закінченню семінару-тренінгу всім учасникам було вручено сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дає право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.