Завершився навчальний рік у спільному інноваціному освітньому проекті Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та загальноосвітньої школи № 2 ім. Карбишева Подільської районної державної адміністрації в м. Києві – «Школа в природі».
Учні 8-11 класів, впродовж чотирьох років, навчались за спеціальними програмами, здобуваючи основи екологічних знань. Відбувалась кваліфікована підготовка молодих громадян з високим рівнем екологічних знань.Школярі оволодівали сучасними знаннями про довкілля, про проблеми і загрози у зв’язку з погіршенням якості навколишнього середовища. Формувалось екологічне мислення та екологічна культура особистості, досвід розв’язання екологічних проблем. Молодь активно залучалась до практичної природоохоронної діяльності.
Слухачі «Школи в природі» є активними учасниками багатьох еколого-природоохоронних масових заходів: програми моніторингу оточуючого середовища «Globe», всеукраїнській екологічній олімпіаді «Dream Eco», тижні охорони навколишнього середовища до «Дня Землі» та інших.
Завдяки юним природоохоронцям закладені нові алеї та квітники.