Педагоги Донецького обласного еколого-натуралістичного центру провели семінар-практикум | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Педагоги Донецького обласного еколого-натуралістичного центру провели семінар-практикум

У межах співпраці 23 січня 2025 року відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (ДОЕНЦ) та КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей і учнівської молоді» м. Дніпро. Організатори — ДОЕНЦ. До заходу долучилося понад 30 педагогів вищезазначених закладів. Педпрацівники ДОЕНЦ поділилися досвідом використання інтерактивних онлайн-ресурсів у роботі. Увагу було приділено функціональним можливостям застосунку Book Creator. Педагоги опанували простий, стильний та ефективний онлайн-сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні книги. Учасники семінару-практикуму за допомогою графічного редактора Canva сумісно створили презентацію, яку зможуть використати під час проведення заходів з вихованцями до Всесвітнього дня водно-болотних угідь, який відзначається 02 лютого.

У реаліях сьогодення використання цифрових технологій урізноманітнює освітній процес та мотивує дітей до навчання. Виклики зумовлюють постійну самоосвіту та удосконалення професійних компетентностей педагогічних працівників. Оволодіння цифровими інструментами стало беззаперечною умовою підвищення якості та ефективності освітнього процесу. Завершився захід підбиттям підсумків та обговоренням подальших планів щодо співпраці з обміну досвідом. Учасники отримали змістовну інформацію для подальшої роботи.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар