У співпраці народжується успіх! | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 27 - 28 серпня 2026 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 23 - 25 вересня 2026 року - фінал Європейського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** 27 - 29 жовтня 2026 року -фінал Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти (онлайн) *** жовтень-листопад 2026 року - фінал Всеукраїнського фестивалю екзотичних рослин «Exotic Flora Fest» (очно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) *** до 30 листопада 2026 року - подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2026 році (заочно) *** грудень 2026 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» у 2026 році (заочно) ***


У співпраці народжується успіх!

24 березня ц.р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулася творча зустріч директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України Володимира Вербицького з директором Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Романом Василишиним та головою ГО «Товариство лісівників України» Юрієм Марчуком. Під час зустрічі учасники обговорили перспективи подальшої співпраці, обмінялися досвідом та напрацюваннями. Основним результатом зустрічі стало підписання спільних меморандумів про співпрацю та положення про Всеукраїнський шкільний лісовий колегіум.

 У ході заходу були узгоджені основні умови взаємодії, напрями спільної діяльності та подальші кроки для реалізації спільних ініціатив. А саме:
–      створення віртуального лісового кабінету;
–      розробка методики дослідницького практичного навчання;
–      організація учнівського лісівничого парламенту;
–      проведення спільного проєкту «Абетка юного лісника»;
–      спільна робота над маркетингом екологічної та лісівничої освіти.
Попереду – багато спільних цікавих проектів, нових ідей та плідної співпраці!
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар