День відкритих дверей в “Обласному еколого-натуралістичному центрі дітей та учнівської молоді” (м. Дніпро) | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


День відкритих дверей в “Обласному еколого-натуралістичному центрі дітей та учнівської молоді” (м. Дніпро)

15 вересня 2016 року комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (м. Дніпро) гостинно розкрив свої двері для дітей, які бажають глибше пізнати таємниці світу природи, навчитися жити в гармонії з нею.

На яскраво прикрашеному майданчику зібралися учні молодшого і середнього шкільного віку. foto1

Юннати еколого-естетичної студії представили музично-художню композицію „З Україною в серці”. foto2

З вітальним словом до дітей звернувся директор Центру Педан Ю.Ф., який побажав вихованцям успіхів у навчанні, мирного неба, щасливого навчального року. foto3

Першокласників урочисто прийняли до великої юннатівської родини. Діти отримали Пам’ятки юнната, та маленькі подарунки.

foto4

foto5

foto6

Продзвенів перший дзвоник, який проголосив початок нового навчального року в дружній країні Юннатії. Для першокласників він розпочався з екскурсій по Центру. Діти відвідали зоокуточок, теплицю з екзотичними рослинами, навчальні кабінети, побували на навчально-дослідницьких навчальних ділянках. foto7

Досвідчені юннати надали інтерв’ю кореспонденту обласної газети “Дніпро вечірній”. Юні зоологи представили дослідницькі роботи, які проводилися з тваринами зоокуточку – монгольськими піщанками та ахатинами, юні квітникарі познайомили з дослідженнями по вирощуванню кави з насіння та роботами з реконструкції умов існування в процесі філогенезу вищих насінних рослин, втілення проекту реконструкції рокарію Центру.

Свято „День відкритих дверей”, що пройшло в межах Всеукраїнської акції “День натураліста”, дало старт новому 2016-2017 навчальному року.

Попереду юннатів чекають нові відкриття, цікаві справи, захоплюючі подорожі з друзями-однодумцями.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар