На базі СОЦСР «Смарагдове місто» завершився п’ятиденний етап обласної літньої екологічної експедиції, організованої Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. Під час експедиції юні дослідники виготовляли брелки з вторинних матеріалів та декоративні серця з ниток і картону, розмальовували екопенали, створювали рослинні орнаменти з хни. Також діти брали участь у командних іграх та інтерактивних вправах, які сприяли розвитку співпраці, комунікації та вміння працювати в команді.
Упродовж експедиції кожен загін працював над створенням відеоролика про подолання певної екологічної катастрофи, поступово збираючи підказки та розробляючи власні рішення екологічних проблем. Результати своєї роботи учасники представили під час підсумкового заходу «ЕкоФінал», де відбулася презентація створених відеороликів. Переглянути роботи можна за покликанням: https://youtube.com/playlist?list=PLYLDdPYfhYdX6ykdRks__lu_u61pJ4AIB&si=OaEfLniUictWkDiZ. Весь перебіг обласної літньої екологічної експедиції доступний на сторінці ДОЕНЦ у Фейсбуці за хештегом #ДОЕНЦ_Експедиція2026.














22 Червня, 2026
Опубліковано в рубриці 






>












