З 26 до 30 вересня 2016 року на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» пройшла обласна виставка-огляд «Квітковий вернісаж».
«Квітковий вернісаж» – свято природи, її величі, краси, неповторності, вишуканості та ніжності, а також фантазії і творчості дітей. Готуючи до показу свої композиції, кожен із учасників конкурсу мав шанс відчути себе і художником, і дизайнером.
Учасниками виставки-огляду стали 105 загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із 15 районів, міст Львова, Нового Роздолу, Самбора, Стебника, Стрия та всіх позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму області. На виставку-огляд представлено понад 200 композицій.
Оглянувши роботи в номінаціях: аранжування, флористика та «Дари осені», члени журі опинилися в складній ситуації – чудових дитячих робіт було надзвичайно багато. Кращими визнано 27 дитячих робіт. Серед них композиції із Буського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Мостиського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського, Стрийського, Яворівського районів; міст Львова, Самбора, Стрия; позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму Бориславської міської СЮН, Дрогобицького РЕНЦУМ, Червоноградського ЦЕНТУМ, КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».