Підведені підсумки міського конкурсу малюнків «Рослини-символи України» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 24-27 січня 2023 року - фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка у 2022/2023 навчальному році, присвячений 125 річниці заснування НТУУ «КПІ імені І.Сікорського» (дистанційно, онлайн) *** до 31 січня 2023 року триває реєстрація на Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (дистанційно) *** до 10 лютого 2023 року - триває прийом конкурсних робіт Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» (заочно) *** 16 лютого 2023 року - Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський вимір української освіти: виклики та перспективи» (змішана форма) *** 20-21 лютого 2023 року - Всеукраїнський семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об'єднань біологічного напряму з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (дистанційно) *** 21-24 лютого 2023 року - Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки *** до 03 березня 2023 року - триває прийом конкурсних робіт на конкурс есе патріотично громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 28 лютого - 03 березня 2023 року - ІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (очно або змішано) *** 07-10 березня 2023 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2023» та національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», присвячений 100 річниці від дня народження Віктора Глушкова (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Підведені підсумки міського конкурсу малюнків «Рослини-символи України»

rsu1Природа – це вічне джерело натхнення. Багато прекрасних полотен живопису, музичних шедеврів, поетичних рядків створено під впливом спілкування з нею!

Для того, щоб поєднати красу природи з ідеями її охорони, щоб виховати у підростаючого покоління дбайливе ставлення до природи України, а також розкриття творчих здібностей дітей, в рамках міського національно-патріотичного місячника Станція юних натуралістів провела конкурс малюнків «Рослини-символи України». Взяти участь у конкурсі було запропоновано учням 1-11 класів загальноосвітніх шкіл міста та вихованцям позашкільних закладів.

На конкурс надійшло 150 робіт. У приміщенні міської картинної галереї ім. А.С. Гавдзинського (директор Михайленко О.Д.) організовано виставку малюнків, кожен з яких по своєму цікавий і заслуговує на увагу. Визначити переможців було нелегко. Конкурсна комісія враховувала актуальність та повноту розкриття теми, художню виразність. Також відзначались оригінальність та естетичність роботи. Переглянувши всі роботи визначили переможців.

Дипломом І ступеня в молодшій віковій категорії отримали:

  • Троцюк Дарія, вихованка гуртка «Юні друзі природи» СЮН за роботу «Рослини-символи України»;
  • Горбатенко Богдан, учень 4-В класу ЗОШ №10 за роботу «Безмежна краса України»;
  • Сапура Валерія, учениця 4-А класу ЗОШ №6 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Таран Дмитро, учень 2-В класу НВК №2 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Грабарчук Каміла, учениця 3 класу Маслівської ЗОШ за роботу «Люблю тебе, Україно!»
  • Куций Павло, учень 3 класу Маслівської ЗОШ за роботу «Слава Україні»;
  • Шеховцов Олександр, учень 2-Б класу НВК №2 за роботу «Наша квітуча Україна»;
  • Завгородній Георгій, учень 3 класу Маслівської ЗОШ за роботу «Веселкові кольори»;
  • Серебрянська Роксолана, учениця 3-А класу НВК №2 за роботу «Україна-барвінковий край»;
  • Давидович Владислав, учень 2-А класу ЗОШ №10 за роботу «Квітуча країна».

Дипломом ІІ ступеня в молодшій віковій категорії отримали:

  • Вовкодав Альона, учениця 3-Б класу Дніпрянської ЗОШ за роботу «Запишалась червона калина»;
  • Пізнахірева Софія, учениця 2-А класу ЗОШ №6, за роботу «Рослини-символи України»;
  • Музиченко Максим, вихованець гуртка технічного дизайна СЮТ за роботу «З любов’ю до України»
  • Осіння Поліна, учениця 4-А класу НВК №2 за роботу «Квітни, розквітай, мій рідний край»;
  • Хіоара Варвара, учениця 3-Б класу ЗОШ №6 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Заремба Михайло, учень 2-В класу ЗОШ №6 за роботу ««Рослини-символи України»;
  • Севідов Іван, учень 2-Б класу ЗОШ №1 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Кучеренко Катерина, учениця 2-Б класу ЗОШ №1за роботу «Рослини-символи України»;
  • Банін Артем, учень 2-б класу ЗОШ №1 за роботу «Рослини-символи України».

Дипломом ІІІ ступеня в молодшій віковій категорії отримали:

  • Ананьїн Петро, учень 4-В класу НВК №2 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Шаповал Катерина, учениця 4-А класу ЗОШ №10 за роботу «Червоний мак»;
  • Голер Анастасія, учениця 4-А класу ЗОШ №1 за роботу «Я – Україна»;
  • Соколенко Максим, учень 3 класу Маслівської ЗОШ за роботу «Квітковий вернісаж»;
  • Дембіцький Олександр, учень 2-Б класу ЗОШ №10 за роботу «Квіти»;
  • Сита Ілона, учениця 3-А класу НВК №2 за роботу «Верба і калина»;
  • Аноненко Віталіна, учениця 2-Б класу ЗОШ №1 за роботу «Без верби і калини нема України»;
  • Височенко Аліна, учениця 2-В класу ЗОШ №10 за роботу «Зцілююча калина»;
  • Косован Данило, учень 2-Б класу ЗОШ №1 за роботу «Рослини-символиУкраїни»;
  • Матяш Владислав, вихованець гуртка «Природа і фантазія» СЮН за роботу «Рослини-символи України»;
  • Козлова Софія, учениця 3-В класу ЗОШ №10 за роботу «Калинова долина»;
  • Демянішена Вікторія, учениця 3-А класу ЗОШ №7 за роботу «Дівчина-калина»;
  • Заремба Михайло, учень 2-В класу гімназії за роботу «Без верби та калини нема України»;
  • Філіпов Максим, вихованець гуртка «Природа і фантазія» СЮН.

Дипломом І ступеня в середній віковій категорії отримали:

  • Сульжак Владислава, учениця 6-Б класу Дніпрянської ЗОШ за роботу «І дуб могутній і калина – це моя рідна Україна»;
  • Кнап Віталій, учень 7-А класу ЗОШ №4 за роботу «Соняшники»;
  • Кощавка Яна, вихованка гуртка СЮТ за роботу «Галявина квіткових символів рідної країни»;

Дипломом ІІ ступеня в середній віковій категорії отримали:

  • Шолох Дана, учениця 6-Б класу ЗОШ №1 за роботу «Маки і волошки»;
  • Волошина Віра, учениця 6-Б класу ЗОШ №6 за роботу «Рослини-символи України»
  • Коваленко Марія, учениця 7-А класу ЗОШ №4 за роботу «Українські символи».

Дипломом ІІІ ступеня в середній віковій категорії отримали:

  • Вдовиченко Олена, учениця 6-А класу НВК №2 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Василенко Каролина, учениця 5-Б класу ЗОШ №1 за роботу «Моя квітуча Україна»;
  • Оголюк Дмитро, учень 5 класу Маслівської ЗОШ за роботу «Рідний край»;
  • Кузнєцов Валерій, учень 6-А класу ЗОШ №10 за роботу «Хай руки дитини зберігають Україну».

Диплом І ступеня в старшій віковій категорії отримали:

  • Вереша Вікторія, учениця 8-А класу ЗОШ №6 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Торік Валерія, учениця 8-А класу СЗОШ №8 за роботу «Рослини-символи України»;
  • Руснак Валерія, учениця 9-Б класу НКТЕЛ за роботу «Рослини-символи України»;

Диплом ІІ ступеня в старшій віковій категорії отримали:

  • Бойко Анастасія, вихованка гуртка «Основи біології» СЮН за роботу «Рослини – символи України»;
  • Соколенко Ганна, учениця 11 класу Маслівської ЗОШ за роботу «Моя квітуча Україна».

Диплом ІІІ ступеня в старшій віковій категорії отримали:

  • Самодіна Юлія, вихованка гуртка «Мультимедійні системи, наувчальні та ігрові програми» СЮТ за роботу «Маки»;
  • Герасімову Вероніку, ученицю 10-Б класу НКТЕЛ за роботу «Квіти України»;
  • Євсєєву Діану, ученицю 9 класу Маслівської ЗОШ за роботу «Рослини-символи України».

Ряд учнів отримали подяки за участь у конкурсі.

rsu5

rsu4

rsu3

rsu2

Підводячи підсумки конкурсу малюнків «Рослини-символи України», висловлюємо слова вдячності учням, вчителям, батькам за активну участь у конкурсі та чудові малюнки.

Надаємо подяку директору міської картинної галереї Михайленко О. Д. за допомогу в організації виставки творчих робіт дітей.

Директор СЮН Н. Р. Петрова

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар