Відбувся зліт юних аграріїв | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбувся зліт юних аграріїв

10 листопада 2016 року на базі Херсонського державного аграрного університету проведено І (обласний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів!

Зліт юних аграріїв області – особливе свято. Адже усі ми користуємося плодами, які здобуваються нелегкою працею працівників сільського господарства. Й задля розвитку та забезпечення процвітання галузі у майбутньому дуже важливо забезпечити інтерес підростаючого покоління до цієї важливої та шанованої праці, яка зачіпає інтереси кожної людини.

Сільське господарство Херсонщини годує мабуть всю Україну. Це пов’язано насамперед із фізико-географічними умовами області та з великим досвідом і працелюбністю населення. Всім відома якість такої продукції як Херсонські кавуни, томати, гарбузи та дині.

За сухими статистичними показниками криється повсякденна кропітка та нелегка праця. Молодь Херсонщини не тільки підтримує та допомагає фермерським господарствам, але й проводе наукові дослідження, спрямовані на модернізацію виробництва, запровадження новітніх технологій і на цій основі нарощення виробництва продукції, поліпшення її якості, підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва.

Юних аграріїв Херсонщини привітали: виконуючий обов’язки ректора ХДАУ Яремко Юрій Іванович, декан агрономічного факультету Мринський Іван Миколайович, викладач кафедри ботаніки Марковська Олена Євгенівна, директор КЗ«ЦЕНТУМ»ХОР Вітренко Ельвіра Валентинівна. Хочеться відзначити щиру підтримку та допомогу, яку надають співробітники аграрного університету дітям не тільки у проведені заходів, але й у повсякденному навчально-виховному процесі.

Тому, організатори заходу висловлюють щиру подяку командам юних аграріїв Голопристанського, Великоолександрівського, Білозерського районів, Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, міст Нової Каховки, Херсона. Також не велику пошану заслуговують педагоги, які провели величезну роботу з підготовки учнів й сприяли отриманню чудового врожаю, представленого на цій виставці.

По результатам конкурсної програми переможцем стала команда Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району у складі Старостіна Ярослава, Ступіної Вікторії та Щербань Дарини (керівник команди Гавриленко Тетяна Павлівна).

Так тримати!

IMG_3380

IMG_3381

IMG_3382

IMG_3386

IMG_3394

IMG_5424

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар