Відбувся зліт юних аграріїв | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


Відбувся зліт юних аграріїв

10 листопада 2016 року на базі Херсонського державного аграрного університету проведено І (обласний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів!

Зліт юних аграріїв області – особливе свято. Адже усі ми користуємося плодами, які здобуваються нелегкою працею працівників сільського господарства. Й задля розвитку та забезпечення процвітання галузі у майбутньому дуже важливо забезпечити інтерес підростаючого покоління до цієї важливої та шанованої праці, яка зачіпає інтереси кожної людини.

Сільське господарство Херсонщини годує мабуть всю Україну. Це пов’язано насамперед із фізико-географічними умовами області та з великим досвідом і працелюбністю населення. Всім відома якість такої продукції як Херсонські кавуни, томати, гарбузи та дині.

За сухими статистичними показниками криється повсякденна кропітка та нелегка праця. Молодь Херсонщини не тільки підтримує та допомагає фермерським господарствам, але й проводе наукові дослідження, спрямовані на модернізацію виробництва, запровадження новітніх технологій і на цій основі нарощення виробництва продукції, поліпшення її якості, підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва.

Юних аграріїв Херсонщини привітали: виконуючий обов’язки ректора ХДАУ Яремко Юрій Іванович, декан агрономічного факультету Мринський Іван Миколайович, викладач кафедри ботаніки Марковська Олена Євгенівна, директор КЗ«ЦЕНТУМ»ХОР Вітренко Ельвіра Валентинівна. Хочеться відзначити щиру підтримку та допомогу, яку надають співробітники аграрного університету дітям не тільки у проведені заходів, але й у повсякденному навчально-виховному процесі.

Тому, організатори заходу висловлюють щиру подяку командам юних аграріїв Голопристанського, Великоолександрівського, Білозерського районів, Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, міст Нової Каховки, Херсона. Також не велику пошану заслуговують педагоги, які провели величезну роботу з підготовки учнів й сприяли отриманню чудового врожаю, представленого на цій виставці.

По результатам конкурсної програми переможцем стала команда Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району у складі Старостіна Ярослава, Ступіної Вікторії та Щербань Дарини (керівник команди Гавриленко Тетяна Павлівна).

Так тримати!

IMG_3380

IMG_3381

IMG_3382

IMG_3386

IMG_3394

IMG_5424

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар