Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


На виконання обласної комплексної програми з національно-патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини» на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням Херсонської обласної ради від 09 вересня 2016 року № 226, відповідно наказу управління освіти, науки та молоді «Про організацію проведення обласної акції «Доля батьківщини в юннатівських серцях» від 15 листопада № 338 та з метою формування громадської позиції з національно-патріотичного виховання молоді комунальним закладом «Центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради спільно з ВЧ польова пошта В 40-67 було організовано та проведено 25 листопада 2016 року цей патріотичний захід. Учасники – 54 юннати Херсонської області та військовослужбовці.

Діти провели для службовців вертолітної частини майстер клас по плетенню патріотичних стрічок. Дуже тепло привітали військовослужбовців листівками, поробками, малюнками. Гуртківців ознайомили з кімнатою бойової слави військової частини.

В свою чергу військовослужбовці провели екскурсію до вертолітного майданчика та показали дітям військові гвинтокрили.

І по завершенню проведено флешмоб військовослужбовців та гуртківців на вертолітному майданчику «Знак миру».

Всі отримали величезне задоволення від проведеного заходу, а воїни АТО отримають на згадку від дітей подарунки – листівки та малюнки.

SAM_2715

SAM_2741

SAM_2773

SAM_2872

SAM_2891

SAM_2930

Директор КЗ«ЦЕНТУМ»ХОР Вівтренко Е.В.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар