Новорічне свято | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** вересень 2025 року – червень 2027 року - реалізація Всеукраїнського просвітницько-інформаційного проєкту «ЛісОСВІТА: навчай-надихай-захищай!» (дистанційно) *** 02 - 18 червня 2026 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2026 році *** 27 - 28 серпня 2026 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 23 - 25 вересня 2026 року - фінал Європейського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 25 вересня 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів, блогерів «Моя країна – Україна!», присвячений Дню Незалежності України (заочно) *** жовтень-листопад 2026 року - фінал Всеукраїнського фестивалю екзотичних рослин «Exotic Flora Fest» (очно) *** до 5 листопада 2026 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс для закладів дошкільної освіти та інших інституцій дошкільного дитинства «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** 10 - 30 листопада 2026 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** до 15 листопада 2026 року - подання матеріалів до Всеукраїнського конкурсу «Птах року 2026: Лиска» (заочно) *** до 30 листопада 2026 року - подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2026 році (заочно) *** грудень 2026 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» у 2026 році (заочно) ***


Новорічне свято

Новий рік — це час подарунків, сюрпризів, карнавалів та веселощів, коли навколо присутні добро, магія і казка. Діти з трепетом чекають приходу Нового року і зустрічають його з незвичайним захопленням. Для кожної дитини новорічне свято — це казка, таємничість, Дід Мороз, несподівані подарунки і чарівництво.

Дорослі завжди можуть створити дітям казкові умови і разом з ними на час зануритися в дитинство. Новорічне свято стає для кожної дитини довгоочікуваним і дивовижним. Це очікування чуда й чарівництва. Будь-яка дитина може стати казковим королем чи королевою в Новорічну ніч. У це свято можуть здійснитися найзаповітніші мрії.

Під час новорічних та різдвяних свят в кожному з нас прокидається віра в диво, сподівання на краще, є мрії про щось світле й добре, що обов’язково здійсниться в новому році. Але якщо дорослі просто сподіваються, то діти живуть в очікуванні позитивних емоцій, подарунків і радості.

Не стали винятком і вихованці Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, в якому 23 грудня відбулось свято «Новорічний калейдоскоп». В актовій залі центру зібрались діти, щоб поринути у чарівну новорічну казку, яку їм створили вихованці Центру. Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах, розповідали вірші, демонстрували свою ерудицію та артистичні здібності і щиро раділи отриманим солодощам.

Новий Рік – це найулюбленіше свято усіх, а в першу чергу дітей. А чому до нього такий інтерес і така популярність? Вся справа в його об`єднуючій силі. На заходах Центру об’єднуються діти не тільки із різних гуртків, різних шкіл, а й різного віку. Старші діти із задоволенням готують свої номери для менших, а маленькі дітки з захопленням беруть участь у новорічних забавах. Таким чином колективу Центру завжди вдається створити справжню сімейну атмосферу свята.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар