Згідно плану роботи ЗОЕНЦ на 2016/2017 навчальний рік з 12 до 20 грудня 2016 року з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи та сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді було проведено обласний етап новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” та з метою виховання світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва та стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку під час виконання креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік виставки-конкурсу „Український сувенір”.
У виставках взяло участь 13 районів області, учні шкіл м. Ужгорода, юннати ЗОЕНЦ та філій. Діти виготовили понад 500 експонатів в таких номінаціях, як: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний віночок, сюжетна композиція, новорічна картина чи коллаж і новорічний подарунок. Експонати виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, тіста та інших матеріалів.
Кращі роботи журі відібрало на Всеукраїнську виставку в НЕНЦ, м. Київ, де на високому рівні представили нашу область.
Доброго дня! Орієнтовно через тиждень наказ по підсумкам конкурсу буде опубліковано у розділі “Накази”: https://nenc.gov.ua/?page_id=7841
Доброго дня. Не підскажите, результати конкурсу “Український сувенір” коли можна переглянути? Дякую.
Поки що побачити не можна. Конкурс щойно закінчився (20.01.2017). Зараз підводяться підсумки. Коли все буде готово, наказ буде опубліковано на сторінці “Накази”: https://nenc.gov.ua/?page_id=7841
Доброго дня, де можна побачити результати конкурсу “Український сувенір”?