Традиції, що не зникають. Новорічно-різдвяні виставки | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Традиції, що не зникають. Новорічно-різдвяні виставки

Згідно плану роботи ЗОЕНЦ на 2016/2017 навчальний рік з 12 до 20 грудня 2016 року з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи та сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді було проведено обласний етап новорічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція” та з метою виховання світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва та стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку під час виконання креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік виставки-конкурсу „Український сувенір”.

У виставках взяло участь 13 районів області, учні шкіл м. Ужгорода, юннати ЗОЕНЦ та філій. Діти виготовили понад 500 експонатів в таких номінаціях, як: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний віночок, сюжетна композиція, новорічна картина чи коллаж і новорічний подарунок. Експонати виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, тіста та інших матеріалів.

Кращі роботи журі відібрало на Всеукраїнську виставку в НЕНЦ, м. Київ, де на високому рівні представили нашу область.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


4 коментарі до запису “Традиції, що не зникають. Новорічно-різдвяні виставки”

 1. Volzhev Oleg сказав:

  Доброго дня! Орієнтовно через тиждень наказ по підсумкам конкурсу буде опубліковано у розділі “Накази”: https://nenc.gov.ua/?page_id=7841

 2. Олена сказав:

  Доброго дня. Не підскажите, результати конкурсу “Український сувенір” коли можна переглянути? Дякую.

 3. Volzhev Oleg сказав:

  Поки що побачити не можна. Конкурс щойно закінчився (20.01.2017). Зараз підводяться підсумки. Коли все буде готово, наказ буде опубліковано на сторінці “Накази”: https://nenc.gov.ua/?page_id=7841

 4. Лариса сказав:

  Доброго дня, де можна побачити результати конкурсу “Український сувенір”?

Залишити коментар