Навчальний стартап з підготовки вчителів біології та керівників гуртків біологічного профілю до професійної сертифікації | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Навчальний стартап з підготовки вчителів біології та керівників гуртків біологічного профілю до професійної сертифікації

17 – 18 січня 2017 року в місті Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено навчальний стартап з підготовки вчителів біології та керівників гуртків біологічного профілю до професійної сертифікації у форматі семінару-практикуму.

Відповідно до програми заходу проведено навчальні тренінги:

  1. «Методика розв’язування задач з генетики і молекулярної біології». Обговорювались сучасні траєкторії у викладанні генетики і молекулярної біології в школі; розглядались питання методики розв’язування задач з генетики і молекулярної біології (Віктор Леонідович Адріанов, методист НЕНЦ).
  2. «Особливості викладання питань молекулярної біології і генетики в основній і старшій школі та формування предметних компетенцій”. Також відбулась презентація структурних підрозділів Національного еколого-натуралістичного центру (Олександр Григорович Козленко, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАНП України).

По закінченню навчання учасники стартапу отримали сертифікати встановленого зразка.

Подробиці дивіться за посиланням https://nenc.gov.ua/certification/

17 – 18 січня 2017 року в місті Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено навчальни…

Опубліковано Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України 19 січня 2017 р.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар