На конкурсі вертепів – гуртківці КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 06-09 грудня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) у 2022 році (онлайн) *** до 15 грудня 2022 року триває І етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2022/2023 навчальному році (заочно) *** 14-16 грудня 2022 року - Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» (очно) *** до 20 січня 2023 року триває І етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році (заочно) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) ***


На конкурсі вертепів – гуртківці КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Змістовно і патріотично провели Різдвяні свята вихованці гуртка «Юні лісівники» Львівського ОЦЕНТУМ, який працює на базі Бірченської школи І-ІІ ступенів Городоцького району Львівської області.

Керівник гуртка Семенюк Василина Дмитрівна розробила для гуртківців сценарій святкового вертепу «З вами ми тепер єдині – Божі діти України».

Діти відвідали з колядою кожну домівку, виступили перед односельчанами у церкві с. Косівець, взяли участь у конкурсі вертепів. Конкурс вертепів відбувся 22 січня 2017 року у просторому приміщенні Народного дому міста Комарно Городоцького району. Захід став надзвичайно велелюдним, взяти участь у різдвяному дійстві приїхали мешканці з багатьох сіл Львівщини. До уваги журі та глядачів юні артисти представили дуже багато цікавих та змістовних дійств. Діти віншували всім миру, добра та здоров’я, закликали до молитви за душі загиблих на війні та за волю України.

Завершилось свято спільною колядою учасників та гостей.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар