Вихованці гуртка «Юні натуралісти» Миколаївського ОЕНЦУМ приймали гостей з Миколаївського обласного телебачення | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Вихованці гуртка «Юні натуралісти» Миколаївського ОЕНЦУМ приймали гостей з Миколаївського обласного телебачення

26 лютого 2017 року вихованці гуртка «Юні натуралісти» (молодшого шкільного віку) Миколаївського ОЕНЦУМ приймали гостей з Миколаївського обласного телебачення. Зйомка заняття увійде до випуску програми «Дитячий майданчик».

Діти заздалегідь готувались до приходу таких поважних гостей. У кабінеті, де займаються натуралісти, була влаштована виставка дитячих робіт гуртка. Гуртківці нітрохи не хвилювались, коли давали інтерв’ю про свої досягнення на гуртку, мрії та вподобання в житті.

Тема заняття «Технологія виготовлення площинної аплікації у техніці флористична мозаїка». Перед початком роботи вихованці розповіли про участь у конкурсі «День зустрічі птахів» у номінації «Краща годівничка». Поділились досвідом по виготовленню зернової годівнички для підгодовування зимових пташок. Показали готові годівнички, а під час перерви розвішали їх на подвір’ї центру. Також повторили попередньо вивчений матеріал з тем: Підготовка тварин до зими. Тварини навесні. Керівник гуртка запропонувала зобразити тварин у техніці аплікацію з природного матеріалу, а саме флористичною мозаїкою. Якщо ви не знаєте, з чого складається ця незвична мозаїка, то вихованці залюбки пояснять про те, де можна взяти флористичний матеріал (висушені гербарним способом пелюстки та листя квітів), які є правила сушіння рослин та їх зберігання, і як з цих різнобарвних рослин зробити аплікацію.

Робота з флористичної мозаїки дуже кропітка, вимагає неабиякого терпіння, акуратності, але всі вихованці з роботою впорались та зробили декілька виробів. З найкращих робіт діти зібрали колективне панно «Звірятки-малятки», яке тепер прикрашає постійно діючу виставку у кабінеті квітництва.

Як багато хотілось розповісти і дітям, і керівнику гуртків Топаловій Т.М. про роботу свого улюбленого гуртка, але майже чотирьох годин спілкування для однієї зустрічі не вистачило автору програми Олені Клепі. Тому ми залюбки чекаємо в гості наступної неділі.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар