Випускники Природничої школи учнівської молоді – учасники ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів учнів-членів МАН України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня триватиме Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» ***


Випускники Природничої школи учнівської молоді – учасники ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів учнів-членів МАН України

27 березня 2017 року видано наказ Міністерства освіти і науки України за № 475 «Про затвердження складу команди Природничої школи учнівської молоді для участі в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році».

Щиро вітаємо випускників наукових відділень «Біологія» і «Хімія» природничого напряму Природничої школи учнівської молоді, яким надано право представляти ПШУМ НЕНЦ у конкурсі МАН.

Серед учасників:

Відділення «Хімія та біологія»

секція «Хімія»

Колосовська Аліна Ігорівна, учениця 11 класу Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Донецької області з роботою «Дослідження розподілу йоду в системах «органічний розчинник – розчини солей» методом фотометрії».

секція «Загальна біологія»

Фадєєва Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області з роботою «Вплив ціанокобаламіну на стабільність геному Drosophila melanogaster».

секція «Біологія людини»

Сирко Мирослав Олегович, учень 11 класу Дрогобицького педагогічного ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області з роботою «Вплив занять музикою на психофізіологічні функції головного мозку дітей шкільного віку».

секція «Зоологія, ботаніка»

Підгорний В’ячеслав Ігорович, учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 130 Криворізької міської ради Дніпропетровської області з роботою «Водний режим листків видів роду Tilia L. у різних екологічних умовах Покровського району».

секція «Валеологія»

Ткаченко Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей» Луцької міської ради Волинської області з роботою «Адаптаційні можливості серцево-судинної системи старшокласників з різним хронотипом».

секція «Медицина»

Мельник Діана Богданівна, учениця 11 класу Надвірнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області з роботою «Резус-конфлікт матері і плоду. Особливості і наслідки».

Відділення «Екологія та аграрні науки»

секція «Екологія»

Сулейманова Айнур Іслим кизи, учениця 11 класу комунального закладу освіти «Гімназія імені Т. Шевченка» м. Марганця Дніпропетровської області з роботою «Біоіндикація повітря м.Марганець за допомогою лишайників».

секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

Стах Мар’яна Олександрівна, учениця 11 класу Ліснотарновицького навчально-виховного комплексу Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області з роботою «Гідроекологічна оцінка річки Стримба».

секція «Агрономія»

Ігнатюк Богдан Олександрович, учень 11 класу Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської області з роботою «Екоцентричні та біологічні особливості Robinia pseudoacacia в умовах середнього Придніпров’я України».

секція «Селекція та генетика»

Качмарик Діана Юріївна, учениця 11 класу Рокинівського навчально-виховного комплексу смт. Рокині Луцького району Волинської області з роботою «Фітасанітарний стан сортів ярого тритикале в агрокліматичних умовах Лісостепу Волині».

Коломієць Юлія Миколаївна, учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Михайла Семеновича Рудяка з роботою «Селекційна оцінка вітчизняних та зарубіжних сортів суниці на високу продуктивність та стійкість до грибних хвороб».

секція «Лісознавство»

Шевченко Валерія Віталіївна, учениця 11 класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 11» м. Марганця Дніпропетровської області з роботою «Інвентаризація та біологічні особливості представників роду Picea в умовах урбанізованого середовища (м.Марганець)».

секція «Ветеринарія та зоотехнія»

Охріменко Катерина Олександрівна, учениця 11 класу Сергіївського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Покровського району Донецької області з роботою «Проблема захворювання на сказ у Покровському районі Донецької області».

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар