На Кіровоградщині проведено розширену виїзну методичну раду на тему: “Позашкільна освіта в умовах децентралізації: регіональний аспект” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


На Кіровоградщині проведено розширену виїзну методичну раду на тему: “Позашкільна освіта в умовах децентралізації: регіональний аспект”

19 квітня 2017 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно із КЗ «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» в м. Кропивницькому проведено розширену виїзну методичну раду на тему: “Позашкільна освіта в умовах децентралізації: регіональний аспект”.

В рамках заходу під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання “круглого столу”. Учасники заходу обговорили методику підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму.

“Круглий стіл” проведено за участі директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктора педагогічних наук, офесора Володимира Вербицького; начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимира Таборанського; а також директорів, педпрацівників, обласного, міських та районних позашкільних навчальних закладів, професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів та методичних працівників системи післядипломної педагогічної освіти.

Сергій Коваленко, відкриваючи засідання, наголосив, що за результатами моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів у 2016 році, Кіровоградська область у числі лідерів за показником охоплення дітей позашкільною освітою – 82,4% і 4-те рейтингове місце. Уже цього року Кіровоградщина покращила минулорічний показник охоплення дітей позашкільною освітою, який нині складає 84,3%.

З метою поліпшення умов роботи у 2016 році на капітальні ремонти обласних позашкільних навчальних закладів було виділено 4,2 млн. грн., з них комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді» використано 1366,4 тис. грн, у тому числі: з державного бюджету – 1310 тис. грн, з обласного бюджету — 56,47 тис. грн.

У 2017 році буде додатково виділено більше 1 млн. грн. на благоустрій території закладу.

Під час “круглого столу” директор обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Олег Поркуян та вихованці гуртків та творчих учнівських об’єднань презентували результати своєї роботи за еколого-природоохоронним, дослідно-експериментальним, профорієнтаційним та реабілітаційно-оздоровчим напрямами. Подальшу роботу розширеної виїзної методичної ради продовжили безпосередньо на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» під керівництвом заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лідії Шатної.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар