Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 17 - 18 червня 2021 року ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського екологічного конкурсу наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» *** 29 червня - 02 липня 2021 року Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців *** 05-08 липня 2021 року Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту *** 12-15 липня 2021 року Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій *** 18 - 22 жовтня 2021 року Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (очно) *** 19 - 21 жовтня 2021 року фінал Всеукраїнського екологічного хакатону для учнівської молоді «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (м.Хмельницький)


Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 № 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014-2015 навчальний рік за основними напрямками позашкільної освіти» та від 03.10.2012 № 1068 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.10.2012 за № 1748/22060, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національною академією наук України, Державною службою інтелектуальної власності України, Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг, Державним підприємством «Український інститут промислової власності» з 10 — 12 лютого 2015 року провів Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

У конкурсі взяло участь 62 учасники з 15 областей України та м. Києва.

10 лютого 2015 року відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. У відкритті взяли участь почесні гості, члени журі, керівники делегацій та учасники конкурсів. З вітальним словом до присутніх звернувся представник Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Яценко Михайло Іванович.

Протягом конкурсу учасники мали змогу відвідати три майстер класи по презентації стендового захисту та патентно-інформаційних стандартів та взяли участь в благодійній акції «Подарунок воїну».

На урочисте закриття завітали представники Державного підприємства “Український інститут промислової власності”, Філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» та спільно з директором Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Вербицьким Володимиром Валентиновичем нагородили переможців та призерів конкурсу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


3 коментарі до запису “Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму”

  1. Бондзюх Надія сказав:

    Чудовий конкурс. Бажаю усім творчих злетів, не зупинятися на досягнутому!

  2. Валентина сказав:

    Щиро дякуємо, що в наш нелегкий час Ви так багато робите для наших дітей. Ці змагання, як промінчик сонця для квіточки навесні. Так і дітки піднімаються, прагнуть рости і досягати нових вершин.

  3. Наталія сказав:

    Дуже чудовий конкурс! Щиро дякуємо організаторам конкурсу, НЕНЦ, міністерству освіти і науки, а також всім учасникам за прекрасно проведене змагання!

Залишити коментар