Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** Триває Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 03-05 листопада 2020 року відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» *** 03-13 листопада 2020 року - Науково-технічний конкурс «Еко-Техно Україна 2021» *** 05-08 листопада 2020 року буде проведено ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України *** 07-09 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська ювілейна естафета "Стежками юннатівського руху" в НЕНЦ *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 16-27 листопада 2020 - Декада юннатівського вогника, присвячена 95-річчю юннатівського руху в Україні *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» *** 2-3 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої і позашкільної освіти *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») ***


Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 № 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014-2015 навчальний рік за основними напрямками позашкільної освіти» та від 03.10.2012 № 1068 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.10.2012 за № 1748/22060, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національною академією наук України, Державною службою інтелектуальної власності України, Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг, Державним підприємством «Український інститут промислової власності» з 10 — 12 лютого 2015 року провів Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

У конкурсі взяло участь 62 учасники з 15 областей України та м. Києва.

10 лютого 2015 року відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. У відкритті взяли участь почесні гості, члени журі, керівники делегацій та учасники конкурсів. З вітальним словом до присутніх звернувся представник Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Яценко Михайло Іванович.

Протягом конкурсу учасники мали змогу відвідати три майстер класи по презентації стендового захисту та патентно-інформаційних стандартів та взяли участь в благодійній акції «Подарунок воїну».

На урочисте закриття завітали представники Державного підприємства “Український інститут промислової власності”, Філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» та спільно з директором Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Вербицьким Володимиром Валентиновичем нагородили переможців та призерів конкурсу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


3 коментарі до запису “Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму”

  1. Бондзюх Надія сказав:

    Чудовий конкурс. Бажаю усім творчих злетів, не зупинятися на досягнутому!

  2. Валентина сказав:

    Щиро дякуємо, що в наш нелегкий час Ви так багато робите для наших дітей. Ці змагання, як промінчик сонця для квіточки навесні. Так і дітки піднімаються, прагнуть рости і досягати нових вершин.

  3. Наталія сказав:

    Дуже чудовий конкурс! Щиро дякуємо організаторам конкурсу, НЕНЦ, міністерству освіти і науки, а також всім учасникам за прекрасно проведене змагання!

Залишити коментар