Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 14.08.2014 № 936 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014-2015 навчальний рік за основними напрямками позашкільної освіти» та від 03.10.2012 № 1068 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.10.2012 за № 1748/22060, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національною академією наук України, Державною службою інтелектуальної власності України, Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг, Державним підприємством «Український інститут промислової власності» з 10 — 12 лютого 2015 року провів Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

У конкурсі взяло участь 62 учасники з 15 областей України та м. Києва.

10 лютого 2015 року відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму. У відкритті взяли участь почесні гості, члени журі, керівники делегацій та учасники конкурсів. З вітальним словом до присутніх звернувся представник Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Яценко Михайло Іванович.

Протягом конкурсу учасники мали змогу відвідати три майстер класи по презентації стендового захисту та патентно-інформаційних стандартів та взяли участь в благодійній акції «Подарунок воїну».

На урочисте закриття завітали представники Державного підприємства “Український інститут промислової власності”, Філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг» та спільно з директором Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Вербицьким Володимиром Валентиновичем нагородили переможців та призерів конкурсу.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


3 коментарі до запису “Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму”

 1. Бондзюх Надія сказав:

  Чудовий конкурс. Бажаю усім творчих злетів, не зупинятися на досягнутому!

 2. Валентина сказав:

  Щиро дякуємо, що в наш нелегкий час Ви так багато робите для наших дітей. Ці змагання, як промінчик сонця для квіточки навесні. Так і дітки піднімаються, прагнуть рости і досягати нових вершин.

 3. Наталія сказав:

  Дуже чудовий конкурс! Щиро дякуємо організаторам конкурсу, НЕНЦ, міністерству освіти і науки, а також всім учасникам за прекрасно проведене змагання!

Залишити коментар • bajak Scatter
 • turbox500
 • mariaTogel
 • turbox1000
 • ngopibet
 • imbaslot