Про участь комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” в акції “Веселка дружби” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 28-31 березня 2023 року - весняна сесія ПШУМ 2023 року (дистанційно, онлайн) *** 28-31 березня 2023 року - ювілейний фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» *** до 31 березня 2023 року - триває направлення матеріалів на Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Душа села» (заочно) *** до 2 квітня 2023 року - триває Всеукраїнська акція «Писанкове дерево Перемоги» (заочно) *** 11-13 квітня 2023 року - фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» (очно або змішано) *** до 14 квітня 2023 року триває надсилання робіт на VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** 18-21 квітня 2023 року - фінал Х Всеукраїнського турніру юних натуралістів (очно або дистанційно) ***


Про участь комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” в акції “Веселка дружби”

Відповідно до листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.05.2017 №2581/0/211-17 “Акція “Веселка дружби” юннати комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан) взяли участь у акції “Веселка дружби” та передали в громадську приймальню обласної ради 25.05.2017 подарунок дітям, що мешкають на прифронтовій території за нижче наданим переліком:

  • Диски “Пісні та вірші про Україну”.
  • Розмальовки “Птахи України”.
  • Екологічна абетка для дітей.
  • Кольоровий папір.
  • Акварельні фарби.
  • Гуаш.
  • Фломастери.
  • Олівці.
  • Клей ПВА.
  • Ножиці.
  • Клей–олівець.
  • Альбоми для малювання.
  • Журнали для дітей “Паросток”.


Заступник директора з виховної роботи М.Б.Кузьменко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар