2017 Жовтень 5 | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 02 - 27 червня 2025 року - організаційно-масові заходи літньої кампанії в НЕНЦ (очно) *** 11 - 12 червня 2025 року - Урочисті події з відзначення 100-річчя НЕНЦ МОН України та 100-річчя профільної позашкільної освіти (очно) *** червень 2025 року - Віртуальний фестиваль "Музика в природі" (заочно) *** 24 - 26 вересня 2025 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» (онлайн) *** до 15 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року 2025 - Крутиголовка» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2026» (заочно) *** до 20 листопада 2025 року - триває подання заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі «Дитячий міні-город: від насінини до плодів» (заочно) *** до 30 листопада 2025 року - триває подання матеріалів на участь в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2025 році (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу проєктів озеленення «Культура домівки» (заочно) *** грудень 2025 року - ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (заочно) ***


Архіви за день 5 Жовтня, 2017

У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради пройшла Всеукраїнська акція „День юного натураліста”

У комунальному закладі „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради під гаслом „Природу ти охороняй і всіх навколо закликай” пройшла Всеукраїнська акція „День юного натураліста”.

Про заходи під час Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань

04 жовтня 2017 року учасники Всеукраїнського форуму трудових об’єднань виїхали на екскурсію до Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) та Одеського державного аграрного університету (ОДАУ).

Проведено навчальний тренінг з питань організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в позашкільному та загальноосвітньому навчальному закладі

З 04 до 05 жовтня 2017 року в м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України за участю провідних фахівців в галузі з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено другий етап навчального тренінгу з питань організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в позашкільному та загальноосвітньому навчальному закладі.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДЕНЬ ЮНОГО НАТУРАЛІСТА 2017 рік

  22 вересня 2017 року, Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр вітав дружню юннатівську родину зі святом „Дня відкритих дверей”. В рамках свята було проведено Всеукраїнську акцію „День юного натураліста” та Всесвітню акцію „Голуб миру”.