Звіт про оздоровлення вихованців позашкільних еколого-натуралістичних навчальних закладів Дніпропетровської області на базі дитячого оздоровчого закладу “Мрія” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***


Звіт про оздоровлення вихованців позашкільних еколого-натуралістичних навчальних закладів Дніпропетровської області на базі дитячого оздоровчого закладу “Мрія”

З 09 по 29 серпня 2017 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан, далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) було проведено літне оздоровлення дітей пільгових категорій та переможців всеукраїнських конкурсів і акцій, які є вихованцями позашкільних еколого-натуралістичних навчальних закладів Дніпропетровської області на базі дитячого оздоровчого закладу “Мрія” (далі – ДОЗ “Мрія”).

ДОЗ “Мрія” розташований на північному узбережжі Азовського моря в мальовничому куточку м. Бердянськ Запорізької області. Протягом 21 дня оздоровлено 19 дітей з позашкільних закладів освіти Дніпропетровської області м. Дніпра, Кривого Рогу, Павлограду, Марганця, Кам’янського, а також Верхньодніпровського та Криничанського районів. Кошти на оздоровлення дітей були виділені з обласного бюджету. Батьки і діти висловлюють щиру подяку обласній держадміністрації за надану можливість безкоштовного відпочинку на березі Азовського моря.

В таборі щодня проводилась змістовна програма, яка включала в себе:

  • – оздоровчі процедури (купання в морі, повітряні та сонячні ванни, пляжний спорт);
  • – купання у басейні (навчання плаванню);
  • – спортивні заняття (футбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, тощо);
  • – гурткову роботу (танцювальний гурток, “Вмілі ручки”, театральний, англійська мова, йога);
  • – цікаві заходи та конкурси (Міс Україночка, день Нептуна, “Космопривіт”, “Що? Де? Коли?”, “Дві зірки”, “Ретро день”, “Оскар паті”, “Зоотрополіс” та багато інших).

Діти повернулись з незабутніми враженнями від  теплого лагідного моря, чистого морського повітря, веселих ігор, спортивних змагань та оригінальних конкурсів.

 

Діти на екскурсії м. Бердянськ

“Вовки” – яскраві учасники Зоотрополісу

Учасниці конкурсу міс Україночка

Діти з цікавістю опановують йогу

Заняття гуртка “Вмілі ручки”

Дівчата на занятті танцювального гуртка

Підготувала:
керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”

Мізін Валерія Вікторівна

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар