6- 8 вересня 2017 року на базі Волинського обласного еколого-натуралістичного центру управління освіти науки та молоді облдержадміністрації відбувся Всеукраїнський семінар -нарада директорів еколого-натуралістичних центрів з усієї України.
Під час заходу відбулись: нарада директорів “Новації позашкільної освіти в умовах децентралізації”, круглий стіл “Формування компетентностей еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти відповідно до ключових вимог “Нової української школи””. В обговорені ключових тем семінару- наради брали участь Вербицький В. В. директор Національного еколого-натуралістичного центру, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, Мишковець С.В. заступник голови облдержадміністрації, Плахотна В.В. начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Олешко П. С. ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Семенов О.С. кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Бабеляс Б.П. начальник відділу управління лісового та мисливського господарства, педагогічні працівники, представники об’єднаних територіальних громад.